خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ الجمعة ٤ رجب ١٤٤١ Friday, February 28, 2020
کد خبر: 972188
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۴۷
اظهارات سخنگوی جبهه پایداری در آستانه انتخابات مهم
سخنگوی جبهه پایداری گفت: مردم در آستانه انتخابات به تبلیغات هدفمند توجهی نخواهند کرد.
مجید متقی‌فر اظهارات سخنگوی جبهه پایداری در آستانه انتخابات مهم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قاطعیت شورای نگهبان در برخورد با مفسدینی که قصد ورود به مجلس را داشتند، رضایت عامه مردم را به دنبال داشت؛ برخی برخورد قانونی و ضابطه مند شورای نگهبان را جناحی تلقی می‌کنند.

او ادامه داد: مردم در آستانه انتخابات به تبلیغات هدفمند توجهی نخواهند کرد. احزاب متعهد به اسلام و انقلاب باید فرهنگ انتخابات را به سمت انتخاب اصلح ببرند. مردم را نباید با اطلاعات غلط اغوا کرد و فریب داد.

سخنگوی جبهه پایداری اظهار کرد: نماینده ای که در مجلس به ثروت افسانه ای دست پیدا می کند، برای خدمت نیامده و مردم را فراموش کرده است. جمنا مدل معیوبی بود و مدل شورای ائتلافی هم همان است و از داخلش مجلس انقلابی شکل نمی‌گیرد.

متقی‌فر با اشاره به برجام افزود: برجام حرکتی ضد ملی و انقلاب و مصالح نظام بود. اگر کسی به این موضوع پی نبرده کفایت لازم برای نمایندگی را ندارد. دشمن نقشه‌ای را طراحی کرد و روحانی خواسته یا ناخواسته در آن افتاد؛ برجام منشاء تمام بدبختی‌های ماست؛ نظام باید چند دهه تلاش کند تا آثار سوء آن را از بین ببرد.

 

باشگاه خبرنگاران

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top