|
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ الأحد ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٢ Sunday, January 24, 2021
کد خبر: 972425
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۰۸:۴۵
کارگزاران برای فعالیت در انتخابات مجلس دست نگه داشتند!
در جلسه شورای مرکزی کارگزاران سازندگی ایران، پس از طرح نقطه نظرات مختلف اعضا پیرامون انتخابات مجلس، اتخاذ موضع حزب در این باره به پس از اعلام نظر شورای نگهبان نسبت به شکایت نامزدهای ردصلاحیت شده موکول شد.
 حزب کارگزاران کارگزاران برای فعالیت در انتخابات مجلس دست نگه داشتند!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران به ریاست محسن هاشمی در دفتر مرکزی این حزب برگزار شد. در ابتدای این جلسه، اخبار سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت و ضمن طرح پیشنهادهایی برای رفع مشکلات فوری، با خانواده آسیب‌دیدگان هم‌دردی شد.

در ادامه، بحث انتخابات به عنوان دستورکار اصلی جلسه شورای مرکزی مطرح شد و پس از طرح پیشنهادات کمیته سیاسی در این مورد، اعضا به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

انتقاد از عملکرد هیئت‌های نظارت در رد صلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب مجلس یازدهم، نقطه مشترک نظرات ناطقان این جلسه بود.

اعضا همچنین خواستار جبران رد صلاحیت‌ها در فرصت باقیمانده از سوی شورای نگهبان برای برگزاری یک انتخابات پرشور و رقابتی شدند. «توجه به نظر پایگاه اجتماعی حزب» و نیز «حفظ وحدت اصلاح‌طلبان» دو فاکتور مورد نظر اعضای شورای مرکزی برای اتخاذ موضع در انتخابات مجلس بود.

شورای مرکزی همچنین از موضع دبیرکل کارگزاران سازندگی ایران در توییتر درباره دعوت به تایید صلاحیت سلایق گوناگون به خاطر ایران از سوی آنهایی که با همین عنوان مردم را به شرکت در انتخابات فرامی‌خوانند، استقبال کرد.

در پایان جلسه، با نظر هیئت رئیسه شورای مرکزی رأی‌گیری درباره پیشنهاد کمیته سیاسی درباره موضع حزب در انتخابات مجلس به پس از اعلام نتیجه شکایت‌ها از سوی شورای نگهبان موکول شد.

 

ایسنا

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top