خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ الأربعاء ٢٤ جمادى الثانية ١٤٤١ Wednesday, February 19, 2020
کد خبر: 973111
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۹ - ۱۳:۴۶
آیا «مهدی خلجی» در افغانستان کشته شده است؟!
پرهام فرهنگ وصال، کارشناس حقوق بین الملل با انتشار تصویر یکی از افسران اطلاعاتی حاضر در این هواپیما و مقایسه ای جالب با مهدی خلجی، از معاندان ایران ستیز، نوشته است: « نمی‌دانم چرا استخوان‌بندی این مرحوم، مرا به یاد جناب آقای مهدی خلجی انداخت!»
خلجی آیا «مهدی خلجی» در افغانستان کشته شده است؟!
به این مطلب امتیاز دهید
92.3% 7.7% بازدید

به گزارش جام نیوز، روز دوشنبه یک فروند هواپیمای نظامی آمریکایی در ولایت غزنی افغانستان توسط نیروهای طالبان هدف قرار گرفت و ساقط شد. هواپیما از نوع E-11A بوده که ارتش امریکا برای نظارت و جاسوسی از آن بر فراز افغانستان استفاده می‌کرده است و افسران اطلاعاتی آمریکا در آن حضور داشتند.

 

پرهام فرهنگ وصال، کارشناس حقوق بین الملل با انتشار تصویر یکی از افسران اطلاعاتی حاضر در این هواپیما و مقایسه ای جالب با مهدی خلجی، از معاندان ایران ستیز، نوشته است: «این تصویر بسیار دلخراش است. یکی از افسران گروهک تروریستی US Army است که در رخداد هوایی امروز بر فراز خاک اشغالی افغانستان جان داده. نمی‌دانم چرا استخوان‌بندی این مرحوم، مرا به یاد جناب آقای مهدی خلجی انداخت. خداوند برای هیچ فرزندی نخواهد که این‌گونه یتیم شود. رژیم خون‌خوار آمریکا باید کشتار مردمش را متوقف کند.

 

لیاقت مردم آمریکا بیش از این رژیم غیرمتمدن است. رژیم آمریکا ثابت کرده کاری جز کشتار مردم خودش نمی‌داند و فقط زبان زور می‌فهمد. رژیم آمریکا باید برود؛ این خواست تمام مادران و پدران زجرکشیدهٔ آمریکایی است که رژیم خون‌خوار آمریکا خاک‌شان را اشغال کرده.

 

کسانی می‌پرسند: چرا باید برای متخاصمانی که طبق قوانین ایران «تروریست» هم هستند، فضای سمپاتی بسازیم؟ پاسخ: زیرا هیچکس بیچاره‌تر و قابل‌ترحّم‌تر از آن جوان مسلوب‌الاراده نیست که شستشوی مغزی شده و در گروهک تروریستی US Army به بردگی گرفته شده. آغوش «ما» برای اصلاح‌شان باز است و خانواده‌ها‌شان را به وظیفهٔ انسانی‌شان آگاه می‌کنیم که برای اضمحلال رژیم سفاک آمریکا از هر ابزاری استفاده کنند.»

 

اگرچه این مقایسه از باب طنز و مطایبه صورت گرفته اما در واقع مهدی خلجی همان نقش تروریست های ارتش آمریکا را با شکل و شمایلی متفاوت و کت وشلواری به تن ایفا می کند و صدالبته گناه وطن فروشی این شخص بسیار بیشتر از نظامیان آمریکایی است.

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top