خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ الجمعة ٤ رجب ١٤٤١ Friday, February 28, 2020
کد خبر: 973114
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۹ - ۱۴:۰۴
آقای صادقی! شما برای تایید صلاحیت به چه کسی پول پرداخت کرده‌اید؟!
کارشناس حقوق بین الملل در واکنش به ادعای گزاف نماینده تهران نوشته است: «لطفاً جناب آقای دکتر محمود صادقی سریعاً و بی‌لکنت پاسخ دهند: دور قبل انتخابات برای اخذ تایید صلاحیت، چقدر و به چه کسی پرداخت کرده‌اند؟!»
، محمود صادقی  آقای صادقی! شما برای تایید صلاحیت به چه کسی پول پرداخت کرده‌اید؟!
به این مطلب امتیاز دهید
44.4% 55.6% بازدید

به گزارش جام نیوز، محمود صادقی، نماینده مردم تهران که در چهارسال گذشته و طی دوران نمایندگی خود بیش از آنکه به فکر دغدغه های معیشتی موکلان خود باشد، به حاشیه سازی و توئیت زنی مشغول بوده است این روزها پس از عدم احراز صلاحیت برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم، باب اتهام افکنی به شورای نگهبان را گشوده است.

 

او که پس از ماجرای گرانی بنزین در بازی رسانه ای مدعی شد که از استعفای خود خبر داد و ساعاتی بعد آن را رد کرد(!) اخیرا توئیتی را بر علیه شورای نگهبان منتشر کرده و مدعی شده است که نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم برای تایید صلاحیت خود پول پرداخت می کنند!

 

پرهام فرهنگ وصال، کارشناس حقوق بین الملل در سوئیس با انتشار توئیتی در پاسخ به اتهام زنی های محمود صادقی نوشت:

«نمایندهٔ محترم مجلس جناب آقای دکتر صادقی نوشته‌اند: “در این دوره‌ از انتخابات واسطه‌ها نرخ تأیید صلاحیت را بعضاً تا چهار میلیارد تومان بالا برده‌اند؛ چه شود این مجلس یازدهم!!“

ادعای کمی نیست، اما قبول. لیکن عبارت‌پردازی با “در این دوره ... بالا برده‌اند“ یعنی در دور قبل نرخی که جناب آقای دکتر صادقی بابت تأیید صلاحیت پرداخته‌اند کمتر بوده.

از طرفی، قال رسول‌الله (ص): “اقرار العقلاء على انفسهم جائز.“

لطفاً جناب آقای دکتر محمود صادقی سریعاً و بی‌لکنت پاسخ دهند: دور قبل انتخابات برای اخذ تایید صلاحیت، چقدر و به چه کسی پرداخت کرده‌اند؟!»

 

 

اصلاح طلبان در حالی دست به مظلوم نمایی زده و حمله به شورای نگهبان را در دستور کار قرار داده اند که بعید است با وجود عملکرد غیر قابل دولت و مجلس در 6 و 4 سال گذشته، حتی در صورت تایید صلاحیت هم با استقبال مردم مواجه شوند؛ همانطور که رئیس جمهور مورد تایید اصلاح طلبان نیز در آخرین نظرسنجی ها محبوبیتی زیر 10 درصد را تجربه می کند!

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top