|
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ الأحد ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٢ Sunday, January 24, 2021
کد خبر: 973134
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۹ - ۱۷:۱۵
پیام آیت الله مکارم به مسابقات قرآن قوه قضائیه
آیت الله مکارم شیرازی با صدور پیامی برگزاری هفتمین دوره مسابقات قرآن سراسری کارکنان قوه قضائیه را گرامی داشت.
آیت الله مکارم شیرازی حفظه الله پیام آیت الله مکارم به مسابقات قرآن قوه قضائیه
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس با قرائت پیام آیت الله مکارم شیرازی در هفتمین دوره مسابقات قرآن سراسری کارکنان قوه قضائیه ضمن تبریک برگزاری چنین مسابقاتی بیان کرد: اکنون بیش از هر زمان دیگری جامعه اسلامی نیاز دارد که به قرآن متصل شود.

 

در پیام آیت الله مکارم شیرازی آمده است: توجه به قرآن در تمامی ابعاد زندگی می‌تواند عاملی برای گره گشایی جامعه اسلامی و رهایی افراد از گمراهی باشد و عاملی شود که افراد بتوانند از چشمه بی پایان علم خداوندی جرعه‌ای بنوشند.

 

در این پیام که به وسیله رئیس کل دادگستری فارس قرائت شد آمده است: قرآن، کلام نورانی خدا و دستورالعمل جاودانی سعادت بشر و حلقه اتصال تمام مسلمین جهان است، در شرایطی که مسلمین در برابر هجوم بی‌رحمانه دشمنان احتیاج به اتحاد وهمبستگی دارند بهترین راه این است که همگی گرد قرآن جمع شوند.

 

در این پیام آمده است: همه در پرتو هدایت قرآن از ظلمات پراکندگی و اختلاف و نزاع و کشمش رهایی می‌یابند و به سرچشمه نور که همان برادری و اخوت اسلامی است باز می‌گردند و از هدایت‌های آن بسوی علم و دانش و پیشرفت و تعالی بهره می‌گیرند و آشنایی با این کتاب بزرگ همگان را در برابر تهاجم فرهنگی دشمن و تلاش او برای تخریب مبانی اعتقادی و اخلاقی آنان حفظ می‌کند.

 

خبرگزاری مهر

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top