خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ الثلاثاء ١ رجب ١٤٤١ Tuesday, February 25, 2020
کد خبر: 973535
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۵
رسید پولِ قمار و شرط‌بندی اعتبار دارد؟
مطابق ماده 654 قانون مدنی، قمار و گروبندی باطل و دعاوی راجع به آن مسموع نخواهد بود.
قمار رسید پولِ قمار و شرط‌بندی اعتبار دارد؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، پرسش مطرح شده درباره دعاوی قمار و شرط بندی این است:

سلام. من سرِ بازی قمار مجبور شدم یک رسید چهارده میلیون تومانی بعنوان قرض الحسنه امضا کنم و شاهد هم دارم. آیا دارنده رسید می‌تواند در مراجع قضایی اقامه دعوا کند و نظر دادگاه در رابطه با رسید بابت قمار چیست؟

 

پاسخ کارشناسان:

مطابق ماده 654 قانون مدنی، قمار و گروبندی باطل و دعاوی راجع به آن مسموع نخواهد بود.

 

منبع: خبرگزاری میزان

106

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top