خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ الاثنين ٢٩ جمادى الثانية ١٤٤١ Monday, February 24, 2020
کد خبر: 973764
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۰
تازه ترین تحولات سوریه: محاصره نیروهای ارتش ترکیه در ادلب
روزنامه سوری تاکید کرد: تروریست ها در وضعیت سختی قرار دارند، زیرا لازم است که قبل از محاصره این شهر و مسدود شدن مسیرها به حلب و ادلب، سراقب را ترک کنند.
تازه ترین تحولات سوریه: محاصره نیروهای ارتش ترکیه در ادلب   تازه ترین تحولات سوریه: محاصره نیروهای ارتش ترکیه در ادلب
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، ارتش سوریه پست جدید نظارتی ترکیه را در بزرگراه جنوب سراقب برای کند کردن پیشرفت ارتش سوریه ایجاد شده بود را محاصره کرد.

روزنامه الوطن سوریه به نقل از منابع نظامی گزارش داد که ارتش سوریه روز دوشنبه، کنترل بخشی از بزرگراه بین المللی M4 بین شهرهای سراقب و اریحا در استان ادلب را در دست گرفت و یکی دیگر از پست های نظارتی ارتش ترکیه را محاصره کرد.

روز دوشنبه، نیروهای دولتی روستاهای سان و جوباس در جنوب غربی شهر کلیدی سراقب را آزاد کردند که از لحاظ استراتژیک به دلیل قرار گرفتن در مسیرهای بین المللی M4 (لاذقیه-حلب) و M5 (دمشق-حلب) و همچنین روستای تربنه که در دو کیلومتری این شهر قرار دارد نقش مهمی دارد را آزاد کردند.

بر این اساس ارتش سوریه پست جدید نظارتی ترکیه را که در بزرگراه جنوب سراقب برای کند کردن پیشرفت ارتش سوریه ایجاد شده بود را محاصره کرد.

این روزنامه افزود: ارتش سوریه همچنین دومین پست از میان چهار پست جدید نظارتی نیروهای ترکیه در بزرگراه سراقب-اریحا محاصره کرده و همچنین روستای نیرب را نیز به تصرف خود درآورد.

این روزنامه تاکید کرد: تروریست ها در وضعیت سختی قرار دارند، زیرا لازم است که قبل از محاصره این شهر و مسدود شدن مسیرها به حلب و ادلب، سراقب را ترک کنند.

براساس گزارش الوطن، در حال حاضر بزرگراه سراقب-اریحا و روستای سرمین تحت کنترل ارتش سوریه قرار دارد.

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top