|
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ السبت ٩ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 23, 2021
کد خبر: 973798
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۷
با نزدیک شدن به موعد محاکمه؛
بی‌بی‌سی برای «روح‌الله زم» لایحه دفاعیه تنظیم کرد!
او گفته بود که من روزنامه‌نگار نیستم، کارم فعالیت سیاسی است و در این راه هم کارهایی مجاز است که در روزنامه‌نگاری ممکن نیست!
روح الله زم بی‌بی‌سی برای «روح‌الله زم» لایحه دفاعیه تنظیم کرد!
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش جام نیوز، طبق اعلام سخنگوی قوه قضائیه، کیفرخواست مدیر "آمدنیوز" صادر شده است و دادگاه رسیدگی به جرائم نامبرده به‌زودی برگزار خواهد شد.

رسانه دولتی انگلیس به بهانه نزدیک شدن موعد محاکمه «روح الله زم» گزارش ویژه‌ای تنظیم کرد و کوشید دروغ‌پردازی‌های وی را توجیه کند.

 

در بخشی از گزارش بی بی سی آمده است: دی‌ماه 96 نقطه عطف زندگی روح‌الله زم و "آمدنیوز" بود؛ یک کانال تلگرامی که به اتاق جنگی علیه جمهوری اسلامی تبدیل شد و بر اساس برخی شواهد، آمار بازدیدهای این کانال در برخی از روزها به بیش از دو میلیون رسید.

 

بی بی سی ادامه می‌دهد: روزی که سپاه پاسداران اعلام کرد زم را در اختیار دارد، تعداد دنبال‌کنندگان کانال بیش از یک میلیون نفر بود؛ آماری که رؤیای برخی از رسانه‌های داخل ایران است.

 

رسانه دولتی انگلیس، دروغ‌پردازی‌های دائمی آمدنیوز را اینگونه توجیه کرد: روح‌الله زم گفته بود که "من روزنامه‌نگار نیستم، کارم فعالیت سیاسی است و در این راه هم کارهایی مجاز است که در روزنامه‌نگاری ممکن نیست". او همچنین درباره جسارتش در پخش و انتشار اخبار پشت‌پرده ایران گفته بود که «من یک آدمِ رَد داده‌ام».

 

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top