خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ الخميس ٨ شعبان ١٤٤١ Thursday, April 2, 2020
کد خبر: 974303
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۰
سندرز: ترامپ ذاتا یک دروغگو است
سناتور دموکرات و یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اتهامات مطرح شده از سوی دونالد ترامپ را رد کرد.
سندرز و ترامپ  سندرز: ترامپ ذاتا یک دروغگو است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت و یکی از نامزدهای این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 نگرانی‌های مربوط به جایگاهش به عنوان یک سوسیالیست دموکرات در انتخابات عمومی را رد کرد و گفت: توصیف دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره ایدئولوژی من به عنوان یک کمونیست، نادرست بوده است.

سندرز در مصاحبه با فاکس نیوز تاکید کرد: بی شک من کمونیست نیستم. شاید ترامپ تفاوت آنها را نمی‌داند. ترامپ یک دروغگوی بالفطره است چرا که مدعی شده است من در مسکو ازدواج کرده‌ام.

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: در بسیاری از زمینه‌ها ما امروز یک جامعه سوسیالیست به شمار می‌رویم. تفاوت بین سوسیالیسم من و سوسیالیسم ترامپ این است که من معتقدم دولت باید به خانواده‌های کارگر و نه میلیاردها کمک کند.

ترامپ پیش از این در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفته بود: تصور می‌کنم برنی سندرز یک کمونیست است.

ترامپ افزود: من فکر می‌کنم که او یک کمونیست است. می‌دانید، منظور من این است که وقتی به کمونیسم فکر می‌کنم، همراه با آن به سندرز نیز فکر می‌کنم. حالا شاید شما بگویید سوسیالیست، ولی آیا او در مسکو ازدواج نکرده است؟

رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: من به برنی سندرز به عنوان یک سوسیالیست یا چیزی فراتر از یک سوسیالیست فکر می‌کنم. حداقل او نسبت به چیزی که به آن اعتقاد دارد، صادق است.
 

تسنیم

کلیدواژه ها:
سندرز  |  ترامپ  |  دروغگو  | 
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top