خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ الخميس ٨ شعبان ١٤٤١ Thursday, April 2, 2020
کد خبر: 975096
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۱۲
جان بولتون: سیاست ضد ایرانی ترامپ در حال شکست است
جان بولتون، مشاور امنیت ملی پیشین دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از حامیان در پیش گرفتن رویکردهایی مطابق با سیاست فشار حداکثری علیه ایران بود.
جان بولتون: سیاست ضد ایرانی ترامپ در حال شکست است  جان بولتون: سیاست ضد ایرانی ترامپ در حال شکست است
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، مشاور امنیت ملی پیشین ترامپ گفت که سیاست رئیس جمهور آمریکا در برابر ایران در حال شکست بوده و مطابق "کارزار فشار حداکثری" نیست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه نیویورک‌ تایمز، جان بولتون مشاور امنیت ملی پیشین دولت آمریکا که روز دوشنبه در دانشگاه دوک سخنرانی می‌ کرد، ضمن قدردانی از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای خروج از توافق هسته‌ای ایران، گفت که او به وعده‌ اش برای تحت فشار قرار دادن حکومت ایران از طریق تحریم‌ های اقتصادی و روش‌ های دیگر عمل نکرده است.

بولتون با بیان این که سیاست ترامپ در حال "شکست خوردن" است، گفت: من فکر نمی‌ کنم ترامپ مطابق شعار فشار حداکثری پیش می‌‍‌ رود. من فکر نمی‌کنم که ما در حال اجرای سیاست فشار حداکثری بر ایران هستیم. فکر می‌ کنم که در دوره من روش‌ های بی‌ شماری برای اعمال فشار وجود داشت و باید این کار را می‌ کردیم.

دولت فعلی آمریکا در سال ۲۰۱۸ با ناقص تلقی کردن توافق هسته‌ ای ایران که با پنج قدرت جهانی انجام شده بود، به طور یک‌جانبه از آن خارج شد. پس از آن، آمریکا ضمن بازگرداندن تحریم‌ های پیشین ایران، تحریم‌ های اقتصادی جدیدی را نیز در راستای سیاستی موسوم به "کارزار فشار حداکثری" بر ایران اعمال کرد.

جان بولتون، مشاور امنیت ملی پیشین دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از حامیان در پیش گرفتن رویکردهایی مطابق با سیاست فشار حداکثری علیه ایران بود.

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top