|
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ الاثنين ١١ جمادى الثانية ١٤٤٢ Monday, January 25, 2021
کد خبر: 975151
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۷
واکنش زاکانی به ادعای مجید انصاری در خصوص شفافیت آرای نمایندگان
علیرضا زاکانی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در واکنش به موضع گیری مجید انصاری در خصوص شفافیت آرای نمایندگان اظهار داشت: «آقای انصاری درموضعی عجیب ⁧#شفافیت_آرا_نمایندگان⁩ را حرکتی ضدآزادی و دموکراسی دانسته اند! این موضع یعنی اصلاح‌طلبان مردم را تنها به مثابه برگه‌های رأیی میبینندکه فقط حق تَکرارکردن دارند! نماینده ای که جرأت دفاع از رأی خود را ندارد چگونه می‌خواهد از حق مردم دفاع کند؟!»
زاکانی  واکنش زاکانی به ادعای مجید انصاری در خصوص شفافیت آرای نمایندگان
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، مجید انصاری، سرلیست اصلاح طلبان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روزهای گذشته با انتشار توئیتی رسما مخالفت خود را با شفافیت آرای نمایندگان اعلام کرد ئ این حرکت را ضد آزادی و ضد دموکراسی خواند!

 

این اظهارنظر مجید انصاری با واکنش تند کاربران فضای مجازی همراه شد تا جایی که وی مجبور شد توئیت خود را پاک کند!

 

علیرضا زاکانی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در واکنش به این موضع گیری مجید انصاری اظهار داشت: «آقای انصاری درموضعی عجیب ⁧#شفافیت_آرا_نمایندگان⁩ را حرکتی ضدآزادی و دموکراسی دانسته اند! این موضع یعنی اصلاح‌طلبان مردم را تنها به مثابه برگه‌های رأیی میبینندکه فقط حق تَکرارکردن دارند! نماینده ای که جرأت دفاع از رأی خود را ندارد چگونه می‌خواهد از حق مردم دفاع کند؟!»

 

 

انصاری در حالی شفافیت آرای نمایندگان را ضددموکراسی و ضدآزادی دانسته که در بسیاری از کشورهای غربی -که از نظر اصلاح طلبان مهد آزادی و دموکراسی هستند- به صورت شفاف رای نمایندگان اعلام می شود!

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top