|
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٤١ Wednesday, May 27, 2020
کد خبر: 975272
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۲۱:۲۳
اعتراف هوک به ناکامی در به صفر رساندن فروش نفت ایران
برایان هوک، رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا،اعلام کرد که چین به خرید نفت ایران ادامه می‌دهد. واشنگتن انتظار دارد که فروش نفت ایران را به صفر برساند.
هوک فروش نفت ایران را به صفر رساند یا نه؟ اعتراف هوک به ناکامی در به صفر رساندن فروش نفت ایران
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش جام نیوز، آمریکا که به دنبال به صفر رساندن صادرات نفت ایران بود تا این لحظه موفق به این کار نشده و در رسیدن به هدف خود ناکام مانده است چرا که چین هنوز از کشورمان نفت می خرد.

خبرگزاری اسپوتنیک در این باره گزارش داد که برایان هوک، رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا، اعلام کرد که چین به خرید نفت ایران ادامه می‌دهد. واشنگتن انتظار دارد که فروش نفت ایران را به صفر برساند.

هوک در ادامه گفت:«آمریکا ایده‌های زیادی برای وضع تحریم‌های جدید علیه ایران دارد، زیرا تهران از رویه های دور زدن تحریم ها بهره می برد و با جدیت تمام از شرکت های تقلبی استفاده می‌کند.»

وی ادامه داد که «ما همیشه بر این روند نظارت می‌کنیم. ما تحریم ها را بطور منظم  به‌روزرسانی می کنیم. آمریکا می داند که هر ماه چند صدهزار بشکه نفت به چین تحویل داده می شود. ما سه بار تاجران و شرکت های چینی را تحریم کردیم. ما می خواهیم که فروش نفت ایران به صفر رسانده شود. از اینرو با جدیت تمام به برقراری تحریم ها علیه ایران  و اجرایی کردن آن‌ها ادامه خواهیم داد.»

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top