خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ السبت ١٠ شعبان ١٤٤١ Saturday, April 4, 2020
کد خبر: 975919
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۳:۵۰
اعلام زمان ثبت اعتراض متقاضیان فاقد حائز شرایط در طرح مسکن ملی
متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که حائز شرایط شناخته نشده اند می توانند از شنبه هفته آینده نسبت به ثبت اعتراض در سامانه tem.meud.ir اقدام کنند تا در صورت تایید مراحل مراجعه حضوری و واریز آورده را طی کند.
مسکن اعلام  زمان  ثبت  اعتراض  متقاضیان  فاقد  حائز  شرایط  در طرح  مسکن  ملی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  پس از اتمام مرحله اول ثبت نام متقاضیان مسکن ملی برخی از متقاضیان علیرغم اینکه خود را واجد شرایط می دانستند از این طرح حذف شدند به همین دلیل وزارت راه و شهرسازی در اقدامی جدید سعی دارد تا این افراد را مجددا پالایش و اگر واجد شرایط شناخته شوند می توانند با مراجعه حضوری و بارگذاری مدارک لازم و واریز آورده متقاضی واقعی مسکن ملی شوند. 

 

معاونت مسکن وساختمان نیزدرهمین خصوص اعلام کرده است که متقاضیانی که دراستعلام طرح اقدام ملی حائزشرایط نشده اندونسبت به نتیجه استعلام اعتراض دارندازشنبه هفته آینده می توانند با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت اعتراض خود در سایت tem.mrud.ir اقدام کنند.

 

البته وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد تا متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که تمایل به انصراف از این طرح را دارند از ۱۲ اسفند ماه جاری با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت درخواست انصراف اقدام کنند.

 

در اجرای طرح اقدام ملی مسکن که مهمترین مولفه آن تولید مسکن یعنی تامین زمین از سوی دولت است قرار است با ساخت ۴۰۰ هزار مسکن به کمک افشار میان درآمدی جامعه بیاید.در این طرح متقاضیانی که اقدام به ثبت نام کنند در مرحله اول باید آورده ای در حدود ۳۰ میلیون تومان تا ۴۰ میلیون تومان داشته باشند.

 

مشرق

2025

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top