|
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ الخميس ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٢ Thursday, January 28, 2021
کد خبر: 977507
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۵
حلالی: کجای دنیا یک مربی همزمان در باشگاه و تیم ملی مربیگری می‌کند؟
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کجای فوتبال دنیا یک مربی همزمان هم در رده باشگاهی و هم رده ملی مربیگری می‌کند که فدراسیون ما این تصمیم را گرفته.
کریم باقری حلالی: کجای دنیا یک مربی همزمان در باشگاه و تیم ملی مربیگری می‌کند؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اسماعیل حلالی، در خصوص انتخاب کریم باقری به عنوان مربی تیم ملی و تعطیلی لیگ اظهار داشت: اول از همه باید گفت که سلامتی بازیکنان از هر قهرمانی مهم‌تر است و ورزشکاران ما باید نهایت مراقبت‌های پزشکی را از خود داشته باشند تا این دوران هم تمام شود. و در مجموع تعطیلی لیگ‌برتر تصمیم مهم و درستی بود که گرفته شد.

 

وی در خصوص حضور همزمان کریم باقری و در تیم ملی و باشگاه پرسپولیس ادامه گفت: کدام انتخاب در سطح فوتبال ما درست انجام می‌شود که این انتخاب هم درست باشد؟ مگر ما مربی در کشور کم داریم که باقری باید همزمان هم در پرسپولیس باشد و هم تیم ملی، یک زمانی از آقای پورحیدری خواستند که بین تیم ملی و استقلال یکی را انتخاب کند که ایشان استقلال را انتخاب کردند.

 

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: صد در صد این انتخاب غلط است، از همان لیست اولیه تیم ملی بگیرید تا بازیکنانی که در زمین بازی می‌کنند همگی می‌توانند حاشیه ایجاد کنند که مربی تیم ملی مربی پرسپولیس هم هست که این انتخابات صورت می‌گیرد.

 

حلالی در پایان گفت: انتخاب مربی تیم ملی اشتباه بوده است چه برسد به دستیارنش، کجای فوتبال دنیا یک مربی همزمان هم در رده باشگاهی و هم رده ملی مربیگری می‌کند که فدراسیون ما این تصمیم را گرفته؟ امیدوارم کمی فکر و تأمل در پشت سر این انتخاب‌ها باشد تا در نهایت فوتبال از این بیشتر ضرر نکند.

 

میزان

451

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top