|
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ السبت ٢ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 16, 2021
کد خبر: 979266
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۱/۵ - ۲۳:۴۴
جمع آوری جنازه به روش جمع آوری زباله در سوئیس! +فیلم
سوئیس  جمع آوری جنازه به روش جمع آوری زباله در سوئیس! +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
57.9% 42.1% بازدید

به گزارش جام نیوز، پرهام فرهنگ وصال، کارشناس حقوق بین الملل مقیم سوئیس با انتشار یادداشتی نوشت:

 

رسانه‌های غربی دارند با تمام قوا و به نحو حداکثری دروغ می‌گویند! حقیقتاً داریم نشانه‌هایی از فروریختن حیات در جهان را به چشم خود می‌بینیم، اما عمّال دروغ‌گویی و فریب، انگار بنا دارند تا آخرین نفس رذل باقی بمانند!

 

 

در سوییس کار رسیده به جمع‌آوری جنازه با شیوهٔ جمع‌آوریِ روزانهٔ زباله‌ها از جلوی منازل! در ایتالیا و اسپانیا تعداد قربانیان کرونا از تعداد نوزادانی که در هر ساعت متولد می‌شوند، بیشتر شده است — نوزادانی کاتولیک، که به محض تولد در بیمارستان‌های آکنده از آلودگی، با «ویروس مرگ» غسل تعمید داده می‌شوند!

با این وجود، همچنان تست برای زیر ۶۰ سال (حتی با وجود تمام علائم کرونا) انجام نمی‌شود! و البته که در عین حال، همچنان بلیط هواپیما برای هر پروازی میان شهرهای اروپا و آمریکا (حتی چین و ژاپن) به فروش می‌رسد، پروازها هم انجام می‌شود!

چرا؟ چون خطوط هوایی نمی‌خواهند ساعات و مسیرهای خود را از دست بدهند، لذا به طمع «پول» همچنان ⁧ ویروس را⁩ در جهان پخش می‌کنند! و این وسط رسانه‌های غربی چه می‌کنند؟ وطن «ما» ایران را عامل شیوع در جهان معرفی می‌کنند!

اگر ساکن ایران هستید، هزار بار خدا را شکر کنید که حداقل در چنین روزهایی در جایی مانند سوئیس نیستید. خدا را شکر کنید که با همهٔ کاستی‌ها، اگر سرتان می‌شکند در کلاه خودتان می‌شکند. خدا را شکر کنید که کشورمان هنوز به چنان حضیضی از سرمایه‌داری بی‌رحمانه و اسکناس‌پرستی وحشیانه سقوط نکرده است که با انسان‌ها به مثابهٔ کیسهٔ زباله رفتار کند.

اگر جهان از این «ویروس منحوس» جان سالم به در برد، یادمان باشد که هرگز، هرگز و هرگز در برابر الهه‌های مرگ‌ستای غرب و شرق عالم زانو نزده و تحقیرنفس نکنیم!

کلیدواژه ها:
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top