|
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٠ شوّال ١٤٤١ Tuesday, June 2, 2020
کد خبر: 979867
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۳:۲۷
توصیف سفیر ایران از بازی ریاکارانه امریکا
تحریم ها علیه ایران علاوه بر نشانه گرفتن سلامت هموطنانمان، نشان داد که ادعای حمایت از مردم کشورمان از سوی آمریکا فقط یک بازی برای فریب افکار عمومی جهانی بوده است...
پرچم توصیف سفیر ایران از بازی ریاکارانه امریکا
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سفیر جمهوری اسلامی ایران در صربستان تاکید کرد: تحریم ها علیه ایران علاوه بر نشانه گرفتن سلامت هموطنانمان، نشان داد که ادعای حمایت از مردم کشورمان از سوی آمریکا فقط یک بازی برای فریب افکار عمومی جهانی بوده است.

« رشید حسن پور» با ارسال پیامی به ایرانیان مقیم این کشور ضمن قدردانی از آنان در ابراز همدردی و همبستگی با مردم کشورمان در مبارزه با ویروس کرونا افزود: اکنون امیدواریم به لطف خداوند متعال و با برنامه ریزی های انجام شده از سوی نهادهای کشور، بسیج اراده ها و بهره مندی مناسب از سرمایه های ارزشمند علمی، تحقیقاتی و مدیریتی کشور و همچنین با بهره برداری از مشارکت های مردمی و همراهی مردم با برنامه های اعلام شده، بیماری ناشی از ویروس کرونا کنترل و بلافاصله رفع آن از کشور را به یکدیگر مژده و بشارت دهیم.

"جای بسی خوشبختی است که وطن ما در مبارزه با این بیماری همه گیر، شاهد نتایج و توفیقات امیدبخش و قابل قبولی بوده است."

سفیر کشورمان همچنین از همراهی های مسئولانه هموطنان مقیم صربستان که در اشکال مختلف ابراز همدردی و همبستگی کرده، مخصوصا از متخصصان عزیز ایرانی که بدون هیچ گونه چشم داشتی تجربه و ماحصل تحقیقات علمی و پژوهشی خود را برای عرضه به بخش درمان کشور ارائه کرده اند، صمیمانه تشکر و قدردانی بعمل آورد.

حسن پور اضافه کرد: هموطنان فهیم و ارجمند ما در صربستان از همان ابتدای اعلام شیوع این بیماری، اقدامات پیشگیرانه و توصیه ها و دستورات بهداشتی را جدی گرفته و همکاری و همراهی قابل تحسینی داشته اند. لذا تمنا می کنیم این همراهی و مواظبت ها را کماکان ادامه دهند تا انشالله جمیع هموطنان محترم از گزند این مرض مسری به دور بمانند. سفارت و اعضای نمایندگی را در کنار خود و از خود بدانید و مطمئن باشید با تمامی امکانات و درحد مقدورات در خدمت ایرانیان عزیز خواهیم بود.

 

ایرنا

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top