|
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ٣ شوّال ١٤٤١ Tuesday, May 26, 2020
کد خبر: 980194
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۶
رونمایی سازمان اطلاعات انگلیس از سناریوی پیدایش کرونا در چین
به گفته یک متخصص ایمنی، پروفسور ریچارد ابروایت آمریکایی، وی دیده بود که دانشمندان این آزمایشگاه ها ویروس ها را بدون رعایت نکات ایمنی مورد مطالعه قرار می دهند.
رونمایی سازمان اطلاعات انگلیس از سناریوی پیدایش کرونا در چین رونمایی سازمان اطلاعات انگلیس از سناریوی پیدایش کرونا در چین
به این مطلب امتیاز دهید
85.7% 14.3% بازدید

به گزارش جام نیوز،سازمان اطلاعات انگلیس نسخه جدیدی را مطرح کرد که توضیح می دهد ویروس کرونا چگونه شیوع پیدا کرد.
 

دیلی میل در این باره می نویسد: به گفته مقامات سازمان اطلاعات انگلیس، شیوع ویروس کرونا ممکن است در اثر نشت آزمایشگاه چینی ایجاد شده باشد. با این حال، این مسئله که نسخه اصلی این عفونت از حیوان است رد نمی شود.

خاطرنشان می شود که در ووهان چین که به کانون شیوع ویروس کرونا تبدیل شده است، حداقل دو آزمایشگاه وجود دارد که از آنها ممکن است این شیوع رخ داده باشد. یکی انستیتو ویروس شناسی و مرکز کنترل بیماری ووهان است که آزمایشاتی روی حیوانات از جمله خفاش ها انجام داده است.

به گفته یک متخصص ایمنی، پروفسور ریچارد ابروایت آمریکایی، وی دیده بود که دانشمندان این آزمایشگاه ها ویروس ها را بدون رعایت نکات ایمنی مورد مطالعه قرار می دهند. این مطالعات به سطح حفاظت با کلاس چهار نیاز دارد، ولی آنها از کلاس 2 استفاده کننده. این کلاس می تواند حداقل حفاظت را از شیوع انجام می دهد.

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top