|
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ الاثنين ١١ جمادى الثانية ١٤٤٢ Monday, January 25, 2021
کد خبر: 980343
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۴
برنامه برجامیِ مجلس
قرار است در جلسه علنی فردای مجلس گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره روند اجرای برجام در مقطع زمانی 26 تیر 96 تا 26 تیر 97بررسی شود.
مجلس برنامه برجامیِ مجلس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه با حضور نمایندگان مجلس جلسه علنی خواهد داشت.

بر این اساس بررسی برنامه و صلاحیت کاظم خاوازی برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی و اخذ رأی اعتماد (در اجرای ماده 204 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) در دستور کار خواهد بود.

همچنین وکلای ملت گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها در مورد لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با عنوان‌های استان‌های ساحلی و کلانشهرها با مشارکت بخش غیردولتی (اعاده شده از شورای نگهبان 2) و همچنین گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها در مورد طرح اصلاح مواد یک و 10 قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی (اعاده شده از شورای نگهبان 3) را استماع و بررسی خواهند کرد.

مجلس البته قرار است فردا در اجرای ماده 45 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره روند اجرای برجام در مقطع زمانی 26 تیر ماه 96 تا 26 تیر ماه 97 و همچنین ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه مالیات بر ارزش افزوده (ارجاعی از جلسه علنی به کمیسیون) را در دستور کار خود دارد.

گفتنی است، زمان برگزاری جلسه علنی فردای مجلس شورای اسلامی از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر خواهد بود.

 

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top