|
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ الاثنين ٢ شوّال ١٤٤١ Monday, May 25, 2020
کد خبر: 980437
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۱:۴۸
آمادگی روسیه برای کاهش ۱۴٪ استخراج نفت
نماینده روسیه گفت: ما آماده ایم که تا ۱.۶ میلیون بشکه در شبانه روز کاهش دهیم و این حجم کاهش ممکن است به سطح سه ماه اول ۲۰۲۰ مرتبط است.
 آمادگی روسیه برای کاهش ۱۴٪ استخراج نفت  آمادگی روسیه برای کاهش ۱۴٪ استخراج نفت
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز،روسیه موافق است که استخراج نفت در چارچوب کشورهای اپک+ و سایر تولید کنندگان نفت ۱۴ درصد از سطح سه ماهه اول ۲۰۲۰ یعنی ۱.۶ میلیون بشکه در شبانه روز کاهش یابد.


خبرگزاری اسپوتنیک در این باره گزارش داد که نماینده وزارت انرژی روسیه در این خصوص اطلاع داد. در این گام روسیه نیز حرکت خواهد کرد در صورتی که کاهش متناسب سهام سایر کشورها در تولید کل اتفاق بیافتد.
 

وی افزود : ما آماده ایم که تا ۱.۶ میلیون بشکه در شبانه روز کاهش دهیم و این حجم کاهش ممکن است به سطح سه ماه اول ۲۰۲۰ مرتبط است.
 

روسیه پیشتر در خصوص کاهش استخراج نفت توسط روسیه به میزان ۱۴ درصد سه ماهه اول ۲۰۲۰ (۱۱.۳ میلیون بشکه در شبانه روز) اطلاع داده بود. بر اساس اطلاعات آمریکا، مکزیک، نروژ، کانادا و سایر کشورها ممکن است با حجم کلی ۷۰ میلیون بشکه در شبانه روز به این معاهده وارد شوند.
 

اعضای اوپک+ و کشورهای استخراج کننده نفت باید ۹ آوریل به صورت ویدئو کنفرانس جلسه تشکیل دهند. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیشتر بیان داشت که کاهش استخراج تنها با حضور سایر اعضا و از جمله آمریکا اتفاق می افتد.

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top