|
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٠ شوّال ١٤٤١ Tuesday, June 2, 2020
کد خبر: 980530
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۲
آخرین جزئیات صدور کارت سوخت در کشور
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از آخرین جزئیات صدور کارت سوخت در کشور خبر داد.
کارت سوخت آخرین  جزئیات  صدور کارت  سوخت  در کشور
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از آخرین جزئیات صدور کارت سوخت خبر داد و گفت: طبق تعهد اولیه وزارت نفت، درخواست‌های ۲ ماه قبل مالکان خودرو‌ها برای صدور کارت سوخت به طور کامل پاسخ داده شد.او ادامه داد: در طول روز بیش از ۱۰ تا ۱۲ هزار درخواست صدور کارت المثنی به سیستم کارت سوخت داده می‌شود و خوشبختانه درخواست‌های جدید همگی صدور و به باجه‌های پستی تحویل داده شده است.

 

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اضافه کرد: در حال حاضر از زمان اجرایی شدن سهمیه بندی بنزین ۶ هزار و پانصد عدد کارت سوخت شخصی صادر کرده است و همچنین تعدادکارت‌های موجود در باجه معطله پستی پانصد هزار عدد است.

 

رضایی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا سیستم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پس از پایان مهلت صدور کارت درخواست جدیدی را می‌پذیرد یا خیر؟ گفت: سیستم همواره باز است و متقاضیان می‌توانند درخواست خود را به ثبت برسانند تا در لیست انتظار صدور کارت سوخت قرار بگیرند.

 

او افزود: ما ظرفیت‌های تولید کارت سوخت را افزایش می‌دهیم تا کارت‌های انباشت را صادر کنیم. میزان صدور کارت‌های سوخت از ابتدای سال گذشته ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار کارت بود که این درحالی است که این رقم معادل صدور کارت در یک سال است.

 

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران بیان کرد: جایگاهی در کشور بدون امکانات کارت سوخت وجود ندارد، تولیدات بنزین در کشور استاندارد‌های بالایی داشته و توزیع بنزین با استاندارد یورو ۴ و ۵ در کلانشهر‌ها بسیار مناسب است. کوچکترین مشکلی در تولید بنزین نیست و کل کشور هم اکنون از بنزین تولید داخل استفاده می‌کند.

 

گسترش نیوز

2025

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top