|
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ السبت ١٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 31, 2020
کد خبر: 983859
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۱
کاهش یک میلیون بشکه ای تولید نفت عربستان
از این نظر، تولید نفت پادشاهی سعودی در ماه ژوئن، پس از کاهش هدفمند و داوطلبانه، معادل 7.492 میلیون بشکه در روز خواهد بود.
کاهش یک میلیون بشکه ای تولید نفت عربستان  کاهش یک میلیون بشکه ای تولید نفت عربستان
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، شرکت نفتی عربستان سعودی، آرامکو تولید نفت را برای ماه ژوئن با 1 میلیون بشکه دیگر در روز کاهش می دهد.

 خبرگزاری دولتی پادشاهی عربستان سعودی اعلام کرد، وزارت انرژی عربستان سعودی به شرکت آرامکو دستور داد تا در ماه ژوئن با افزودن 1 میلیون بشکه دیگر در روز به تعهدات این کشور تحت توافق اوپک پلاس، میزان تولید نفت را کاهش دهد و همچنین سعی کند این کاهش را در ماه مه افزایش دهد، همچنین خبرگزاری دولتی پادشاهی عربستان با استناد به یک نماینده رسمی آژانس می گوید.

نماینده وزارت انرژی عربستان سعودی گفت: «این وزارتخانه به شرکت آرامکو دستور داد در ماه ژوئن علاوه بر تعهدات پادشاهی برای کاهش تولید طبق توافق جدید اوپک پلاس از 12 آوریل 2020، تولید نفت را به میزان 1 میلیون بشکه دیگر در روز کاهش دهد. بنابراین، کاهش کلی تولید که توسط پادشاهی اجرا خواهد شد، در مقایسه با سطح ماه آوریل 4.8 میلیون بشکه در روز خواهد بود. از این نظر، تولید نفت پادشاهی در ماه ژوئن، پس از کاهش هدفمند و داوطلبانه، معادل 7.492 میلیون بشکه در روز خواهد بود.»

در این بیانیه همچنین آمده است: «این وزارتخانه همچنین به این شرکت دستور داده است که تلاش کند تا در ماه جاری میلادی نسبت به مقدار 8.492 میلیون بشکه در روز با توافق با مشتریان، تولید نفت را کاهش دهد.»

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top