|
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ السبت ٧ شوّال ١٤٤١ Saturday, May 30, 2020
کد خبر: 984192
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۳
علی یونسی کیست؟
منافقین  علی یونسی کیست؟
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش جام نیوز، پرهام فرهنگ وصال، کارشناس حقوق بین الملل در اینستاگرام خود نوشت:

 

پرسش: مگر می‌شود یک فارغ‌التحصیل فیزیک، شیمی، زبان‌شناسی و شرق‌شناسی از هاروارد و‌ کیمبریج بمب اتم بسازد؟ پاسخ: بله، اوپنهایمر.

لذا، پسرکی که تحت تربیت والدینی وادادهٔ مریم رجوی (فارغ‌التحصیل شریف) و مسعود رجوی (هم‌دانشکده‌ای بنده!) بزرگ شده باشد، اگر ترقه در نکند عجیب است.

تصویر دوم را ببینید. یک سمت رابرت اوپنهایمر یهودی-آمریکایی (پدر بمب اتم) است، و کنارش آقاپسری که اخیراً در ایران به اتهام خراب‌کاری و بمب‌گذاری دست‌گیر شده. نامش «علی یونسی» است، دانشجوی دانشگاه شریف و برندهٔ مدال المپیاد. در عین حال: به تصدیق خواهر و برادرش، پدر و مادرشان از اعضای منافقین بوده‌اند.

بعضی از ضرب‌المثل‌های «ما» زیادی مطلق است و باید با احتیاط آنها را به‌کار برد. مثلاً «گرگ‌زاده عاقبت گرگ شود، گرچه با آدمی بزرگ شود.» حال اگر کسی گرگ‌زاده بود و زیر دست والدینی گرگ‌صفت بزرگ شد چه؟ درس‌ومشق در جاهایی مانند دانشگاه‌های تهران و شریف و هاروارد و کیمبریج می‌تواند او را «انسان» کند؟ شاید!

 

 نگارنده برادرِ بزرگ این پسرک خراب‌کار است، و درست از فردای جنایت علیه قهرمان شهید «ما»، درنده‌خویی و گرگ‌صفتی به‌شیوه گروهک وحشیِ والدینش را از پرده بیرون انداخته.

 

 

 

ساعتی پیش داشتم با یکی از مقامات وطن‌مان تلفنی راجع به این موضوع صحبت می‌کردم. فرضیه‌ای طرح کردم: این جوانک، بازیچه دست برادرش در خارج از کشور قرار گرفته؛ این جماعت پلید و خون‌خوارانِ رجوی‌چی، قبل از آنکه وطن‌فروش باشند خانواده خود را فروخته‌اند.

 

پسرک بیچاره — که خودش پای سفره گرگ‌های صدّام‌پرست بزرگ شده — در دام برادر ناکس افتاده. الان هم همان نابرادرِ وحشی و سیاه‌دل در تب‌وتاب آن است که بلکه یکی دیگر از جنایتکاران زندانی با گزلیک سینه پسرک را بدرد و از جنازه مثله‌شده‌اش «خوراک تصویری» ارسال کند!

آنگاه «خواهر مریم» عشق می‌کند، رتبه نابرادر در کادر گروهک تروریستی بالا می‌رود، و جلوی صورت‌حساب ماهانه به خرج بن‌سلمان نیز یک صفر اضافه خواهد شد! و والدین این گرگ‌زاده‌ها؟ عرش را از خوشحالی سیر خواهند کرد! پدر و مادری که نفس‌هاشان شبانه‌روز بوی مرگ در خانه تزریق کند، لذتی بالاتر از جنایت‌پیشگی و مرگ فرزندان‌شان ندارند!

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top