|
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, November 25, 2020
کد خبر: 984521
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۴
عالم اهل سنت:
حمله به روز قدس، به خاطر عناد و کینه و دشمنی است
من به شخصه می توانم این ادعا را بکنم که در قضیه کرونا نظام جمهوری اسلامی برخلاف ادعای رسانه های بیگانه، خیلی محترمانه نسبت به اجتماعات و مراسمات اهل سنت برخورد کرد...
قدس حمله به روز قدس، به خاطر عناد و کینه و دشمنی است
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش جام نیوز، مولوی عبدالستار حسین زهی، امام جمعه شهرستان خاش در ارتباط با فرافکنی های رسانه های وهابی مانند شبکه کلمه و نور درباره روز جهانی قدس گفت: تمام حرف‌هایی که از طرف بیگانگان و یا ایرانیان مقیم خارج، علیه نظام جمهوری اسلامی زده می شود، تماما برخلاف وحدت و یکپارچگی ملت و امنیت بی نظیر حاکم بر کشور ماست.

 

مولوی حسین زهی افزود: بیگانگانی که در خارج از کشور در سطح رسانه ها مدام این را القاء می کنند که روز قدس هیچ نفعی برای مردم فلسطین ندارد، این یک سخن و مطلب واهی بیش نیست زیرا که این روز در حمایت از مردم فلسطین و علیه ظلم و استکبار و کشورهای هم پیمان اسرائیل مثل آمریکا و حتی بعضی کشورهای به ظاهر اسلامی است. بنابراین ما این را تایید می کنیم. این حمایتی که از مردم فلسطین از بدو انقلاب به دستور امام خمینی(ره) در قالب روز قدس شکل گرفت، قابل تحسین است و لذا ما خواهان این هستیم که تا وقتی مردم فسطین از زیربار ستم اسرائیل خارج نشدن، این حمایت ها ادامه داشته باشد؛ نه سالی یک بار؛ حتی سالی چند بار هم اگر باشد، خوب است زیرا به نفع مردم فلسطین و به ضرر رژیم غاصب اسرائیل است و اینهایی هم که این مسئله را مورد حمله قرار می دهند، به خاطر عناد و کینه و دشمنی است که نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در دل دارند.

 

این عالم اهل سنت، همچنین درباره تبلیغات منفی این شبکه ها پیرامون کرونا و عملکرد ایران در مبارزه با آن گفت: من به شخصه می توانم این ادعا را بکنم که در قضیه کرونا نظام جمهوری اسلامی بر خلاف ادعای رسانه های بیگانه، خیلی محترمانه نسبت به اجتماعات و مراسمات اهل سنت برخورد کرد. واقعا در داخل کشور ما برخورد بسیار زیبا و انسانی با مردم صورت گرفت، در صورتی  که در کشور های همسایه، دولت ها در مساجد را قفل زده و بعضا امام جماعات را بازداشت کردند؛ در حالی که در کشور ما صرفا با یک تماس و بیان این که بیماری در حال توسعه است، فرهنگ سازی شد و اجتماعات برگزار نشد. بنابراین به نظر بنده واقعا جای تشکر و قدردانی از مسئولین کشوری به خاطر این برخورد انسانی و شایسته و بی نظیر وجود دارد.

 

 

 

106

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top