|
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ الاثنين ١٥ ذو القعدة ١٤٤١ Monday, July 6, 2020
کد خبر: 985427
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۱:۵۹
روزنامه ایتالیایی: ترامپ با آتش بازی می کند
در سال 2016، سفید پوستان آمریکا به خاطر فقر، دونالد ترامپ را به عنوان رییس جمهورشان انتخاب کردند اما در سال 2020 قتل یک سیاه پوست توسط پلیس سفید پوست، خشم همان مردم را برانگیخت.
روزنامه ایتالیایی: ترامپ با آتش بازی می کند روزنامه ایتالیایی: ترامپ با آتش بازی می کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز،یک نویسنده ایتالیایی نوشت: آمریکا رهبری که بتواند خشم مردم این کشور نسبت به شکست دولت در سطوح اجتماعی و اقتصادی به ویژه به خاطر قتل یک شهروند سیاه پوست توسط یک پلیس سفید پوست را مهار کند، ندارد.

ماسیمو گادجی با انتشار مقاله ای در روزنامه کوریری دلا سیرا افزود: آمریکا کشوری متناقض است، در آسمان، کشور فناوری پیشرفته، بازرگانان موفق و فضانوردان است اما در زمین به خاطر نژادپرستی، دارای بافت اجتماعی از هم گسیخته ای است.

در حالی که فضاپیماهای آمریکایی در فضا گردش می کنند، دهها شهر آمریکا در آتش اعتراضات می سوزد، این نشان می دهد در این کشور، عدالت در زمینه توزیع ثروت وجود ندارد که باعث سرخوردگی مردم شده است.

در سال 2016، سفید پوستان آمریکا به خاطر فقر، دونالد ترامپ را به عنوان رییس جمهورشان انتخاب کردند اما در سال 2020 قتل یک سیاه پوست توسط پلیس سفید پوست، خشم همان مردم را برانگیخت، یا شیوع ویروس کرونا که به خاطر شکست ترامپ در مهار آن، سبب شد بیشتر از صد هزار سفید پوست و سیاه پوست بمیرند و 40 میلیون نفر در آمریکا بیکار شوند.

به همین دلیل باید گفت که آمریکا به ویژه در سطوح اجتماعی، رو به زوال است به این دلیل که در این کشور، رهبرانی که بتوانند خشم مردم را با درایت خود، مهار کنند، وجود ندارند لذا ترامپ با تهدید مردم به استفاده از سگ یا گلوله جنگی، در واقع با آتش بازی می کند.

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top