|
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٢٣ ذو القعدة ١٤٤١ Tuesday, July 14, 2020
کد خبر: 985652
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۰:۰۹
جانم فدای امریکا...!
اعتراضاتی که امروزه شاهدیم، در واقع اعتراض ده‌ها میلیون امریکایی است که نان خود را از دست داده‌اند و می‌بینند دولتشان هزاران میلیارد دلار برای دخالت در امور کشورهای دیگر هزینه می‌کند.
اعتراض به قتل جورج فلوید جانم فدای امریکا...!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، خبرگزاری روسی اسپوتنیک در تحلیلی با تیتر «نه تل‌آویو، نه کابل، نه بغداد، جانم فدای امریکا» نوشت: از برخورد پلیس با شهروندان گرفته تا برخورد با خبرنگاران، همه نشان از آن دارد که هیأت حاکمه امریکا تلاش دارد که هم شهروندان و هم صدای رسانه‌ها را خفه کند.

 

این خبرگزاری با استناد به گزارش خود رسانه‌های امریکایی خاطرنشان کرد: روزانه صدها هزار امریکایی در مقابل مدارس دولتی و دینی صف می‌کشند تا بلکه یک وعده غذای گرم گیرشان بیاید. در مقابل، هیأت حاکمه امریکا بیش از هشت هزار میلیارد دلار در منطقه خاورمیانه جهت تقویت حضور بنگاه‌های اقتصادی و تقویت ثروتمندان هزینه می‌کند تا میلیاردرهای امریکایی میلیاردرتر شوند.

 

اسپوتنیک افزود: اعتراضاتی که امروزه شاهدیم، در واقع اعتراض ده‌ها میلیون امریکایی است که نان خود را از دست داده‌اند و می‌بینند دولتشان هزاران میلیارد دلار برای دخالت در امور کشورهای دیگر هزینه می‌کند.

 

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top