|
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ الجمعة ١٩ ذو القعدة ١٤٤١ Friday, July 10, 2020
کد خبر: 985819
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۰۵:۳۴
وزارت اطلاعات بمب سیاسی و خبری آمریکا را خنثی کرد
«برایان هوک» در نظر داشتند از فوت مایکل وایت به دلیل بیماری مزمن حداکثر بهره برداری سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک بمب خبری به عمل آورد که با آزادی وی، این فرصت رفتار غیر انسانی نیز از آنان سلب شد.
مایکل وایت وزارت اطلاعات بمب سیاسی و خبری آمریکا را خنثی کرد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، مایکل وایت یکی از نظامیان آمریکایی زندانی در ایران طی روزهای اخیر آزاد شد. اقدامی که با واکنش ترامپ روبرو شد و او در پیام هایی پی در پی از ایران بابت آزادی وایت تشکر کرد.

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات امروز جزئیاتی از این مبادله زندانی را روایت کرد. در بخشی از اظهارات این مقام وزارت اطلاعات آمده است؛ «اطلاعات معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات نشان می‌دهد که برخی سیاسیون در آمریکا من جمله «برایان هوک» در نظر داشتند از فوت مایکل وایت به دلیل بیماری مزمن حداکثر بهره برداری سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک بمب خبری به عمل آوردند که با آزادی وی، این فرصت رفتار غیر انسانی نیز از آنان سلب شد.»

مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات تاکید می کند: همچون گذشته با تیزبینی و اشراف حداکثری اطلاعاتی، هرگونه تحرکات ضد امنیتی سرویس‌های اطلاعاتی متخاصم و بویژه آمریکا در ایران و تحت هر پوششی را با قوت در نطفه خفه خواهیم کرد و با حرفه‌ای ترین روش با آن مقابله می‌کنیم.

 

خبرآنلاین

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top