|
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ الجمعة ١٣ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Friday, October 30, 2020
کد خبر: 986897
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۱ - ۲۰:۰۲
آزمایش‌های سرّی اسرائیل بر روی حیوانات برای توسعه تسلیحاتی
بیشترین حیوانی که در آزمایش‌های نظامی مورد استفاده قرار گرفته خوک بوده است زیرا ساختار قلب و دستگاه تنفسی‌اش شبیه به انسان است.
آزمایش‌های سرّی اسرائیل بر روی حیوانات برای توسعه تسلیحاتی آزمایش‌های سرّی اسرائیل بر روی حیوانات برای توسعه تسلیحاتی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، یک روزنامه صهیونیستی نوشت، ارتش رژیم صهیونیستی به صورت محرمانه صدها آزمایش بر روی حیوانات برای توسعه تسلیحاتی انجام داده است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» نوشت، سندی مربوط به وزارت جنگ این رژیم نشان می‌دهد که برای توسعه تسلیحاتی، صدها آزمایش بر روی حیوانات به صورت محرمانه انجام شده است.

این روزنامه افزود، جمعیت موسوم به «بگذارید حیوانات زندگی کنند» (مرکزی غیر رسمی در فلسطین اشغالی) سند مذکور را در اختیار یدیعوت قرار داده است.

در این گزارش آمده: ارتش و دیگر دستگاه‌های امنیتی مابین سالهای ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ آزمایش‌هایی بر روی ۴۰ سگ، ۲۵ بز، ۱۰ گوسفند، ۱۲۵ خوک، ۲۵ خوکچه هندی و ۱۶۰ موش از نژادی خاص (Fat sand rat) انجام داده است.

یدیعوت افزود، در برخی از آزمایش‌ها از حیوانات برای شبیه سازی یک حادثه با قربانیان متعدد در محیط دریایی استفاده شده است.

بیشترین حیوانی که در آزمایش‌های نظامی مورد استفاده قرار گرفته خوک بوده است زیرا ساختار قلب و دستگاه تنفسی‌اش شبیه به انسان است.

این روزنامه در ادامه نوشت، میزان درد این حیوانات متفاوت بوده، برخی از آنها کشته شده‌اند و برخی از آنها طی آزمایش‌های سری آسیب دیده‌اند.

یدیعوت افزود، اطلاعاتی که در این زمینه وجود دارد، جزئی است و به بسیاری از سوالات ساده به بهانه محرمانه بودن پاسخ داده نشده است مانند اینکه آیا این حیوانات در نهایت کشته می‌شوند یا خیر؟ .

این روزنامه صهیونیستی ادامه داد، سوالی را در این مورد از وزارت جنگ پرسیده اما به شکل قاطع پاسخی نشنیده و همین موضوع احتمال فروختن حیوانات مذکور به خارج برای اجرای آزمایش‌های نظامی را بیشتر می‌کند.

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top