|
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٦ ذو القعدة ١٤٤١ Tuesday, July 7, 2020
کد خبر: 987664
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۱
شرکت‌ های بیمه ‌ای از پرداخت خسارت طفره می ‌روند
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران گفت:صنعت بیمه در ایران ، وظیفه خودرا به درستی انجام نداده ، بیمه‌گزاران در هنگام پرداخت خسارت وارد یک پروسه طولانی و خسته‌کننده می‌شوند ودر انتها هم مبلغ قابل توجهی دریافت نمی‌کنند.
ابراهیم فرخ نژاد شرکت‌ های  بیمه ‌ای  از پرداخت  خسارت  طفره  می ‌روند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  ابراهیم فرخ نژاد  گفت: عملکرد شرکت های بیمه ای درایران نسبت به شرکت های بیمه ای کشورهای دیگر ضعیف است، بسیاری از نیازها در ایران مشمول بیمه نمی شوند.

 

وی،مدعی شد:عدم تمایل مردم به بیمه کردن اموال خود دلایل متعددی دارد که یکی از مهمترین دلایل این است که زمانی فرد دچار خسارت می شود شرکت های بیمه ای با انواع و اقسام ترفندها از پرداخت خسارت طفره می روند.

 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران،خاطرنشان کرد که در انتهای کار،کلی کسورات از بیمه نامه کسر می شود و مبلغ خاصی برای بیمه گذار باقی نمی ماند به همین دلیل افراد ترجیح می دهند برعکس همه جای دنیا که همه اموال خودرا بیمه می کنند از بیمه ها فراری باشند.

 

وی،اظهارکرد: بیمه نامه ای به نام بیمه وام وجود دارد که برای دریافت وام از بانک ها مجبور به پرداخت حق بیمه آن هستید در صورتیکه کاربرد این بیمه نامه مشخص نیست زیرا بانک ها در صورت عدم پرداخت قسط وام، مبلغ آن را از ضامن دریافت می کنند.

 

فرخ نژادگفت:شرکت متبوع اودرحال حاضرازبیمه نامههای مسئولیت درکارگاهها استفادهکردهوهمچنین برایساختمان های ساخته شده همازبیمه نامه های آتش سوزی استفاده می کنند.وی،توضیح داد که شرکت های بیمه ای، برای بیمه کردن اموال از اعداد واقعی استفاده نمی کنند وقیمت هایی که می زنند با قیمت های بازارمتفاوت است.

 

عضوهیئت مدیره شرکت شیمیایی رنگین عنوان کرد: بسیاری از کارخانجات و شرکت های بزرگ اموال  خودرا بیمه نمی کنند زیرا می دانند که در هنگام پرداخت خسارت مبلغی دست آنها را نمی گیرد و شرکت های بیمه ای راههای مختلفی برای فرار از پرداخت خسارت برای خود ایجاد می کنند.

 

چابک آنلاین

2025

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top