|
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ الأحد ٢ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 20, 2020
کد خبر: 987990
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۵
برنامه شرکت « ایرفرانس » برای حذف ۷۵۰۰ عنوان شغلی
شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» اعلام کرد که قصد دارد در پی رکود ناشی از ویروس کرونا، ۷۵۰۰ عنوان شغلی را حذف کند.
ایرفرانس برنامه  شرکت  « ایرفرانس »  برای  حذف  ۷۵۰۰  عنوان  شغلی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» اخیرا اعلام کرده که قصد دارد تا در پی شیوع ویروس کرونا و رکود بی‌سابقه در صنعت قاره سبز، ۷ هزار و ۵۰۰ عنوان شغلی را در این شرکت حذف کند تا به نحوی از عهده مخارج موجود بربیاید.

 

همزمان پس از اعلام رسمی این خبر، دولت فرانسه روز جمعه از ایرفرانس خواست که از اخراج اجباری کارکنان خود، خودداری کند.پس از رایزنی های فشرده، قرار شده تا مدیران شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» در روز جمعه ملاقاتی را با اتحادیه‌های کارگری در پاریس ترتیب دهند و در آن جزئیات برنامه‌ حذف فرصت های شغلی را که حدود ۱۵ درصد از کل کارمندان را دربر می‌گیرد، شرح دهند.

 

در چارچوب حذف فرصت‌های شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» برخی از خلبانان، مهمانداران و کارمندان کار خود را از دست خواهند داد.این در حالی است که بنا بر گزارش رویترز، شرکت‌های اروپایی وابسته به کارخانه هواپیماسازی «ایرباس» قصد دارند تا حدود ۱۵ هزار فرصت شغلی در این قاره را حذف کنند. ۵ هزار پرسنل فرانسوی هم در پی این طرح از ادامه فعالیت خود باز می‌مانند.

 

در همین راستا، یک نظرسنجی در انگلیس نشان می‌دهد که روزانه بر تعداد کارفرمایانی که به بحران مالی برخورده‌اند، افزوده می‌شود. براساس این تحقیق میدانی، شمار بیشتری از کارگران انگلیسی با عدم پرداخت به موقع و کامل حقوق مواجه هستند.

 

مشرق

2025

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top