|
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ١٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Wednesday, August 5, 2020
کد خبر: 988165
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۰
زمان از سرگیری کامل پرواز‌های خارجی فعلا مشخص نیست
به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری زمان از سرگیری کامل پرواز‌های خارجی مشخص نیست و راه اندازی پرواز‌ها منوط به میزان رفع محدودیت‌هایی دارد که کشور‌ها براساس وضعیت بهداشتی و یا مصالح اقتصادی خود اتخاذ می‌کنند.
پرواز زمان  از سرگیری  کامل  پرواز‌های  خارجی  فعلا  مشخص  نیست
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  رضا جعفرزاده در خصوص آخرین وضعیت از سرگیری پرواز‌های خارجی و فروش بلیط گفت:شرکت‌های هواپیمایی قطعا باید بلیطی را بفروشند که مجوز آن را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کرده باشند در غیر اینصورت مجاز به فروش بلیط نیستند.

 

وی با بیان اینکه زمان از سرگیری کامل پرواز‌های خارجی مشخص نیست اظهار کرد: از سرگیری پرواز‌ها منوط به میزان رفع محدودیت‌هایی دارد که کشور‌ها براساس وضعیت بهداشتی و یا مصالح اقتصادی خود اتخاذ می‌کنند.

 

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: براساس قرارداد‌های دوجانبه‌ای که سازمان هواپیمایی کشوری در زمینه پرواز‌ها با برخی کشور‌ها منعقد کرده طبیعی است که در صورت آغاز پرواز‌های کشور‌های خارجی، از سرگیری پرواز‌های خارجی در کشورما نیز صورت می‌گیرد.

 

جعفرزاده با بیان اینکه انجام پرواز‌ها زیر سایه تشدید اقدامات پیشگیرانه امکان پذیر است گفت: این تنها راهکار برای انجام پرواز‌ها محسوب می‌شود.وی افزود: در مورد از سرگیری پرواز‌هایی خارجی نیز تصمیم گیری به گونه ایست که باید دید وضعیت بهداشتی کشور‌ها به چه صورت است و البته پرواز‌های موردی پشتیبانی از این قائده مستثنی است.

 

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مردم برای اطلاع از وضعیت بلیط‌های شرکت هواپیمایی و راستی آزمایی می‌توانند با با روابط عمومی شرکت‌های هواپیمایی، انجمن شرکت‌های هواپیمایی و بخش بازرگانی از طریق وب سایت شرکت‌های هواپیمایی تماس بگیرند.

 

میزان

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top