|
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Tuesday, August 4, 2020
کد خبر: 988278
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۴
بررسی مجدد لایحه تجارت در اولویت مجلس یازدهم است
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه بررسی مجدد لایحه تجارت در اولویت مجلس یازدهم است، گفت: لایحه تجارت به دلیل تاثیر مستقیمی که بر فعالیت بازرگانی و تجاری دارد، دارای اهمیت است.
لایحه  تجارت  بررسی  مجدد  لایحه  تجارت  در اولویت  مجلس  یازدهم  است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  احمد امیرآبادی فراهانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره ایرادات شورای نگهبان بر لایحه تجارت گفت: لایحه تجارت در مجلس دهم بررسی و به شورای نگهبان، جهت تایید نهایی ارسال شد. شورای نگهبان ایرادات زیادی را به طرح مذکور گرفته است و طرح مذکور مجددا به مجلس بازگشت داده شد.وی ادامه داد: لایحه مذکور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت و دوباره به صحن خواهد آمد.

 

نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه مجلس از بررسی دوباره لایحه تجارت استقبال می‌کند، گفت: مجلس نسبت به نظر شورای نگهبان احترام قائل است و از بررسی دوباره لایحه مذکور استقبال می‌کند. لایحه تجارت به دلیل تاثیر مستقیمی که بر فعالیت بازرگانی و تجاری دارد، دارای اهمیت است.وی در پایان تصریح کرد: بررسی مجدد لایحه تجارت در اولویت مجلس یازدهم است و در این زمینه سعی خواهیم کرد به بهترین شکل ممکن عمل کنیم.

 

فارس

2025

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top