|
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 22, 2021
کد خبر: 988411
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۱
کاربران فضای مجازی، از خجالت بازمانده خاندان پهلوی درآمدند +عکس
در پی توئیت رضا پهلوی درباره قرارداد بین ایران و چین و مطرح کردن ادعاهایی بدون و دلیل و مدرک، کاربران فضای مجازی از خجالت بازمانده خاندان پهلوی درآمدند.
پهلوی کاربران فضای مجازی، از خجالت بازمانده خاندان پهلوی درآمدند +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
92.9% 7.1% بازدید

به گزارش جام نیوز، مطرح شدن قرارداد 25 ساله میان ایران و چین، از سوی یکی از مسئولان سابق کشور و ادعاهایی که درباره این قرارداد صورت گرفت، فضایی را ایجاد کرد تا باز هم اپوزیسیون خارج نشین به موج سواری پرداخته و افرادی که از کشورهای بیگانه حقوق می‌گیرند و با آنها علیه ایران توطئه‌چینی می‌کنند، با گرفتن ژست وطن‌پرستی، به تبلیغ برای خود بپردازند!

 

یکی از افرادی که در این میان سعی کرد از آب گل آلود، ماهی بگیرد، رضا پهلوی، ولیعهد بی تاج و تخت است؛ کسی که خانواده او در تاراج سرمایه‌های ملی و خاک ایران، سابقه‌ای طولانی دارد؛ سابقه‌ای که هرگز به خاطر آن، از ملت ایران عذرخواهی نکرده‌اند.

 

رضا پهلوی در صفحه شخصی خود در رشته توئیتی، ضمن سیاه‌نمایی درباره قرارداد میان ایران و چین، به تقلید از رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ و وزیر خارجه‌اش مایک پمپئو، مدعی شد ایران در موضع ضعف است؛ ادعایی که در طول 40 سال گذشته، در کنار جمله معروف و البته مضحک " امسال، سال آخره" همواره مطرح کرده‌اند.
 

این توئیت ربع پهلوی، موجی از واکنش و انتقاد کاربران فضای مجازی را به همراه داشت؛ کاربران فضای مجازی با یادآوری قراردادهای ننگینی مثل کاپیتولاسیون، واگذاری بحرین، واگذاری هیرمند و ... از بازمانده خاندان پهلوی خواستند به خاطر ظلمی که پدران او به ایران کرده‌اند، عذرخواهی نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

106

 

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top