|
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ السبت ٢٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Saturday, August 15, 2020
کد خبر: 988516
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۱۰
فرهاد مجیدی به چالش عادت دارد
  برای فرهاد مجیدی سرمربی حال حاضر استقلال دقیقاً شرایط به گونه‌ای پیش رفته که بسیاری از رسانه‌ها حتی استقلالی‌ها هم با فرهاد مجیدی چندان خوب تا نکرده‌اند، و این موضوع در حالی به این سمت رفته که اصولاً فرهاد مجیدی بازیکنی آرام و بی حاشیه بوده است.
فرهاد مجیدی فرهاد مجیدی به چالش عادت دارد
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

   به گزارش جام نیوز، برای فرهاد مجیدی سرمربی حال حاضر استقلال دقیقاً شرایط به گونه‌ای پیش رفته که بسیاری از رسانه‌ها حتی استقلالی‌ها هم با فرهاد مجیدی چندان خوب تا نکرده‌اند، و این موضوع در حالی به این سمت رفته که اصولاً فرهاد مجیدی بازیکنی آرام و بی حاشیه بوده است. سرش به کار خودش بوده، نه به سمت حواشی غیر فوتبالی رفته و در زمین فوتبال بازیکن بداخلاقی بوده است. اگر بخواهیم ستارگان سابق  پرسپولیس و خاصه‌‌ علی کریمی را نقطه‌ی مقابل فرهاد بدانیم، کریمی همیشه در کنف حمایت رسانه‌ها قرار داشته است، گام به گام دوستان رسانه‌ای از او و اقداماتش حمایت کرده‌اند حتی زمانی که به ساک پزشک تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ آلمان لگد زد، وقتی به هواداران پرسپولیس بعد از بازی با تراکتورسازی توهین کرد و حتی وقتی با علی دایی که خود یک وزنه در فوتبال ایران است  درگیر شد بسیاری از رسانه‌ها به کریمی  حق دادند و از او حمایت کردند. در مقابل این موضوعات فرهاد مجیدی‌ای قرار دارد که عملاً هیچ‌کدام از اتفاقاتی که کریمی مرتکب شده را انجام نداده ولی با تمام این اوصاف همیشه از سمت رسانه‌ها بی مهری دیده است.

 

 فرهاد مجیدی چه به عنوان بازیکن و چه امروز به عنوان سرمربی در حالی به راه خودش که عمدتاً موفقیت آمیز هم بوده ادامه داده که سدها و موانعی به نام انتقادات شدید رسانه‌ها را مقابل خود دیده است. این همه انتقاد و مخالفت چه دلیلی دارد؟ واقعاً مگر هم‌دوره‌ای های فرهاد مجیدی چه گلی به سر فوتبال ایران زده‌اند که او نزده است.

 

فرهاد مجیدی هم به عنوان یک انسان و بعد به عنوان یک بازیکن یا مربی فوتبال می‌تواند مرتکب اشتباهاتی شود. بعضی اوقات از کوره در برود، حرفی بزند که نباید بگوید و ده‌ها موضوع دیگر اما شما به عنوان یک رسانه همیشه از در انتقاد و هجمه و حمله با او برخورد کنید نه تنها درست نیست بلکه حتی غیر حرفه‌ای و غیر طبیعی است.

 

توان و تحمل یک فرد هم بالاخره گنجایشی دارد، وقتی شما همیشه روی یک موضوع تمرکز کنید، و به جوانب دیگر از عملکردهای مثبت آن فرد نپردازید مطمئناً در جایی جواب و پاسخی می‌گیرید که انتظارش را نداشتید.

 

فرهاد مجیدی نه خیر مطلق است و نه شر مطلق او هم به مانند سایر انسان‌ها در دنیای شخصی و حرفه‌ای خود دارای ویژگی های منحصر به فرد و عمومی است. حتی روزهایی که فرهاد مجیدی به عنوان بازیکن سال فوتبال آسیا انتخاب شد و در اوج آمادگی جسمانی و روحی روانی قرار داشت ولی از سوی مربیان وقت تیم ملی با مهری روبرو می‌شد خیلی از رسانه‌ها یک خط حمایت از او را دریغ کردند.

 

شکوفایی فرهاد و موفقیت او به عنوان یک بازیکن و مربی برای من نوعی و بسیاری از هواداران استقلال یک موضوع قابل توجه و تقدیر است چون او از مسیری عبور کرده که حمایتی آنچنانی که امروز مورد بحث ما حمایت رسانه‌ها بود ندیده است.

 

آی اسپورت نوشت: امروز هم به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده و مشغول فعالیت است همه مترصد فرصتی هستند تا به مجیدی بتازند و به او انتقاد نمایند؟ واقعاً دلیل این موضوع چیست؟ آیا مجیدی تنها مربی‌ای است که جانشین یک مربی دیگر شده است؟ آیا او تحت قرارداد یک تیم دیگر بود و با پشت کردن به تیم و هواداران آن تیم به استقلال آمد؟ آیا های دیگر ؟

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top