|
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ١٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Wednesday, August 5, 2020
کد خبر: 988849
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۱۷
چرا شبکه های سعودی درباره آتش سوزی ناو آمریکایی ساکتند؟
سکوت شبکه های بن سلمانی که آنقدر انفجارهای ایران مانند انفجار در یک درمانگاه کوچک را بزرگ کردند، نشان می دهد فکر بن سلمان تا چه حد در برابر ایران بیمار و کینه توز است.
چرا شبکه های سعودی درباره آتش سوزی ناو آمریکایی ساکتند؟ چرا شبکه های سعودی درباره آتش سوزی ناو آمریکایی ساکتند؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، ناو یو.اس.اس بونهام ریچارد در پایگاه آمریکایی سن دیگو در آتش می سوزد و تاکنون 21 نفر از ملوانان آن به بیمارستان منتقل شده اند.

سوال این است که چرا شبکه های محمد بن سلمان مانند "العربیه" و "الحدث" که انفجارهای اخیر ایران را با آن شور و شوق پوشش می دادند، درباره این انفجار سکوت کرده اند؟

سکوت شبکه های بن سلمانی که آنقدر انفجارهای ایران مانند انفجار در یک درمانگاه کوچک را بزرگ کردند، نشان می دهد فکر بن سلمان تا چه حد در برابر ایران بیمار و کینه توز است.

شبکه های بن سلمان درباره علل انفجار در بیمارستان سینای تهران و قطع شدن یک یا دو ساعته برق در برخی از مناطق این شهر، صدها ساعت برنامه ساختند و کوشیدند آن را نوعی پیروزی برای ترامپ و نتانیاهو نشان داده و درباره نفوذ خارق العاده این دو بیمار روانی در ایران سخن گفتند چرا که همه می دانند ترامپ و نتانیاهو در سالهای اخیر چیزی جز شکست در برابر ایران درو نکردند.

ای کاش الحره، العربیه، الحدث، اسکای نیوز عربی و تمام شبکه های کینه توز که با دلارهای نفتی کثیف اشخاصی مانند بن سلمان اقدام به دروغ پراکنی علیه ایران می کنند حداقل درباره این انفجار موضعی بی طرف اتخاذ می کردند و همانگونه که درباره انفجارهای ایران صدها ساعت برنامه های تحلیلی تولید کردند درباره انفجار ناو آمریکایی نیز رفتاری مشابه داشتند.

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top