|
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ السبت ٢٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Saturday, August 15, 2020
کد خبر: 989161
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۵
شرط رایگان شدن بهای برق مصرفی
در صورتیکه نسبت به دوره مشابه سال گذشته انرژی برق کمتری مصرف کنید، پاداش می‌گیرید همچنین برق کم مصرف‌ترین‌ها، رایگان خواهد بود.
برق شرط  رایگان  شدن  بهای  برق  مصرفی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  این روزها با ورود به گرمترین روزهای سال، مصرف برق نیز رکورد های سال قبل خود را شکسته و ما را در معرض خاموشی قرار داده است. از این رو برای تشویق مشترکین به صرفه‌جویی، پیشنهاداتی داده شده است.در این رابطه سخنگوی صنعت برق گفت: مشترکانی که نسبت به دوره مشابه سال گذشته انرژی برق کمتری مصرف کنند، پاداش می‌گیرند اما برق کم مصرف‌ترین‌ها، رایگان خواهد بود. در حال حاضر، ۸۵ درصد مشترکان درحد متعارف، برق مصرف می‌کنند.

 

وی افزود: مشترکانی که در گروه «خوش مصرف‌ها» قرار داشته و نسبت به دوره مشابه سال قبل انرژی برق کمتری استفاده کرده‌اند پاداش خوش مصرفی دریافت خواهند کرد.مشهدی در پایان تاکید کرد: متناسب با تعرفه هر منطقه، میزان مصرف مشترکان محاسبه شده و براساس آن پاداش لحاظ می‌شود که میزان آن در قبض برق به عنوان «خوش مصرفی» اعلام خواهد شد. مشترکانی که ۲۰۰ کیلو وات مصرف می‌کنند اگر این مصرف را به ۱۰۰ کیلووات کاهش دهند، از برق رایگان بهره‌مند می‌شوند.

 

مشرق

2025

کلیدواژه ها:
پاداش  |  اقتصاد  |  جام نیوز  |  برق  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top