|
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٦ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, December 2, 2020
کد خبر: 989892
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۵/۲ - ۱۸:۵۰
حزب الله پاسخ کنجکاوی اسرائیل را میدهد؛ امروز، فردا، پس فردا
​​​​​​​در همین راستا تایید شهادت"کامل محسن" در سوریه از سوی حزب الله نافی ادعاهای رژیم صهیونیستی است. بدیهی است نفی این ادعاها در قالب پاسخگویی انتقامجویانه حزب الله از اسرائیل تکمیل خواهد شد.
حزب الله پاسخ کنجکاوی اسرائیل را میدهد؛ امروز، فردا، پس فردا حزب الله پاسخ کنجکاوی اسرائیل را میدهد؛ امروز، فردا، پس فردا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، سخنگوی نیروهای مسلح اسرائیل از اعزام نیروهای زمینی این رژیم به مرزهای جنوبی لبنان خبر داده است. اخبار حکایت از آماده باش نیروهای اسرائیلی درمرزهای لبنان دارد.

سید حسن نصرالله سال گذشته و در واکنش به حمله پهبادی اسرائیل در سوریه به منزل یکی از فرماندهان حزب الله رسما اعلام کرد: به ارتش اسرائیل در مرز می‌گویم که در کنار دیوار حائل، یک پا و نیم (تکیه داده به دیوار) بایستید و منظر ما باشید؛ یک روز، دو روز یا سه و یا چهار روز.

همچنین در این سخنرانی قویا تاکید کرد:اگر اسرائیل در سوریه برادرانمان در حزب الله را شهید کند در لبنان و نه در مزارع شبعا به ان پاسخ خواهیم داد.مبتنی بر این کلام سید از یکسو و انتقام شدید حزب الله ازؤیم صهیونیستی پس از ماجرای حمله پهبادی سال گذشته میتوان دلیل تقویت نیرو و تجهیزات دو روز اخیردر مرزهای جنوبی لبنان از سوی اسرائیل را فهم کرد.اسرائیل بیش از هرکس به این مساله واقف است که میان قول و فعل سید حسن نصرالله اساسا هیچ فاصله ای نیست.

-انچه دو روز پیش و در اطراف فرودگاه دمشق رخ داد و به شهادت یکی از رزمندگان حزب الله منجر شد اگر چه حسب وعده سید حسن نصرالله بزودی مشمول انتقام قرار خواهد گرفت اما نفس ماجرا و تایید شهادت "کامل محسن"رزمنده حزب الله در واقع نشانگر بطلان ادعاهای پیشین رژیم صهیونیستی در حمله به مواضع ایران و حزب الله در سوریه و بی پاسخ ماندن انهاست.رسانه های صهیونیستی و بعضا مقامات این کشور در مواردی متعدد مدعی شده اند که به مواضع ایران و حزب الله در سوریه حمله کرده اند و ضمن وارد کردن خسارت به ایشان معمولا افرادی از ایران و حزب الله را به شهادت رسانده یا مجروح کرده اند.
 

این در حالی است که اعلام رسمی سخنگوی نیروهای مسلح ایران در هفته گذشته مبنی بر شهادت 8 ایرانی مستشار در طول 9سال جنگ در سوریه کذب مدعای رژیم را نشان داد.

در همین راستا تایید شهادت"کامل محسن" در سوریه از سوی حزب الله نافی ادعاهای رژیم صهیونیستی است. بدیهی است نفی این ادعاها در قالب پاسخگویی انتقامجویانه حزب الله از اسرائیل تکمیل خواهد شد.


- اسرائیل علی رغم علم به اینکه اقداماتی از این دست از ناحیه ایران و حزب الله بی پاسخ نمانده و نمیماند حمله دو روز پیش به اطراف فرودگاه دمشق را صورت داد. منحرف کردن افکار عمومی از نارضایتی‌های داخل اسرائیل که اخیرا در تظاهرات شبانه با محوریت ناکارامدی نتانیاهو بر دامنه ان افزوده میشود، تلاش برای دست و پاکردن گونه ای درگیری با هدف مساعدت به کارنامه خالی سیاست خارجی ترامپ دراستانه انتخاباتی که روز بروز برمیزان فاصله ترامپ از رقیبش افزوده میشود،پیگیری ارزوی دیرینه رژیم مبنی بر دورکردن ایران و حزب الله از سوریه و....همگی تحلیلهایی هستند که میتوانند در تحلیل رفتار اسرائیل محل تامل و توجه واقع شوند اما افزون بر این تحلیلها بنظر میرسد اقدام دو روز گذشته اسرائیل با این هدف صورت گرفته است که میزان اقتدار حزب الله و وفاداری به اهداف، اصول و شعارهایش در شرایط سخت اقتصادی حاکم بر لبنان را مورد سنجش و ارزیابی قراردهد.پاسخ تخلف ناپذیر حزب الله چنانکه وعده داده شده است بزودی تکلیف کنجکاوی اسرائیل را روشن میکندفردا ،پس فردا یا پسین فردا.

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top