|
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ١٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Wednesday, August 5, 2020
کد خبر: 990646
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۹
دغدغه سرمربی پرسپولیس!
 گل محمدی نگران تیم است نه دعوت از استادش برانکو و یا تقدیر از کالدرون. برخلاف تصورات بعید است یحیی گل محمدی از دعوت برانکو و کالدرون ناراحت شده باشد.
تمرین پرسپولیس
یحیی گل محمدی دغدغه سرمربی پرسپولیس!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش جام نیوز، گل محمدی نگران تیم است نه دعوت از استادش برانکو و یا تقدیر از کالدرون. برخلاف تصورات بعید است یحیی گل محمدی از دعوت برانکو و کالدرون ناراحت شده باشد. او حقیقتا رابطه بسیار خوبی با برانکو دارد و او را استاد خود می داند

 

برانکو سالها و در جام ملتها و جام جهانی از گل محمدی استفاده کرد و در این سالها هم همواره از شاگرد خود در مربیگری جانانه حمایت کرد و گل محمدی هم قدر این حمایت را می داند. جای تردیدی نیست که برانکو در پوکر نقش اصلی را داشته و تریک قهرمانی را رقم زده و به قول خود آقا یحیی ذهنیت برنده شدن را در این تیم جا انداخته.

 

کالدرون هم زحمت کشید و تیم را در پسابرانکو به صدر برد ولی خب تا دو سه روز مانده به نقل و انتقالات تیم معطل بازگشت او ماند و اگر گل محمدی جذب نمی شد یا موفق نمی شد امروز همه هجمه ها و حمله و انتقادها علاوه بر مدیریت قبلی از گل محمدی و کادرش بود و حتی بسیاری منتقدان و رسانه ها و خودی ها برانکو و کالدرون را به رخ او‌ می کشیدند و شاهد تندترین انتقادها بودیم. نبودیم؟ هر چند گل محمدی در نقد افراط کرد اما بهتر است باشگاه و کادرفنی و هواداران از این ماجرا فرصتی بسازند برای رفع دغدغه ها.دغدغه هایی که موجب شد گل محمدی ان واکنش را داشته باشد. 

 

او می‌داند مردم چه توقعانی دارند و خوب می داند در پی ثبت نشدن اعتراض باشگاه درcas تا چند روز دیگر یا باید کل دار و ندار و نقدینگی باشگاه را در استانه نقل و انتقالات و پرداختی ها به تیم به برانکو داد یا اینکه حکم فیفا صادر می شود و از نقل و انتقالات محروم می شویم. آیا می‌دانید خطر رفتن بشارو عدم تمدید با این بازیکن گل محمدی را نگران کرده می‌دانید تمدید با ترابی و علیپور و دیگر ستاره ها در چه وضعیتی است یا چه نفراتی چه پیشنهادهایی خارجی دارند و اگر پول نباشد خطر جدایی برخی ستاره ها طبق بند قراردادشان هم وجود دارد.

 

آیا می‌دانیم دیگر تیم‌ها در حال جذب بازیکن هستند و برای جذب بازیکن هم باید پیش پرداختی تهیه کرد.ایا می دانیم پاداش پنج برد پساکرونا داده نشده و ۲۵درصد طلب سرخ ها و اپشن قهرمانی هم مانده و همه اینها گل محمدی را نگران کرده.از جزییات زیادی مسائل دیگر اگاهیم؟

 

آیا می‌دانیم هنوز پول رضایت نامه سرمربی موفقی که هر چهار باخت دور رفت را جبران کرد و زودهنگام ترین قهرمانی را رقم زده و فاصله سه امتیازی با صدر را به هفده امتیاز رسانده پرداخت نشده و تا به امروز یحیی هیج گلایه ای نکرده؟

 

نه. گل محمدی از دعوت برانکو و کالدرون ناراحت نمی‌شود بلکه دغدغه اش اینده تیم است و تهدیدها و خطرها نگرانش کرده. و ما اگر هشیار باشیم از این ماجرا فرصتی می سازیم.

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top