|
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ السبت ١ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 19, 2020
کد خبر: 991010
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۳
جنگ رسانه‌ای در عراق/ پیام نجباء به لندن رسید
روزنامه پرتیراژ انگلیسی با انتشار گزارشی درباره واکنش سخنگوی نُجَباء به مواضع مداخله‌جویانه سفیر بریتانیا، مدعی شد که این جنبش عراقی در شبکه‌های اجتماعی کمپینی تبلیغاتی علیه دیپلمات‌های غربی سازمان‌دهی کرده است.
مقاومت اسلامی نجباء جنگ رسانه‌ای در عراق/ پیام نجباء به لندن رسید
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء، روزنامه انگلیسی "دیلی‌تلگراف" هشدار سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء به سفیر بریتانیا در بغداد را مورد توجه قرار داد.

 

منبع یادشده در گزارشی نوشت: پس از آنکه سفیر بریتانیا در عراق از مردم این کشور خواست به گروه‌های شبه‌نظامی پشت کنند، «نصر الشِمَّری» سخنگوی جنبش نُجَباء در توییتر به این دیپلمات ارشد هشدار داد تا در مسائلی که از قواره‌اش بزرگتر است، دخالت نکند.

 

دیلی‌تلگراف افزود: این گروه شبه‌نظامی وابسته به ایران، سپس مجموعه‌ای از پست‌ها را علیه «استفان هیکی» سفیر بریتانیا در پیام‌رسان "تلگرام" منتشر کرد.

 

روزنامه پرتیراژ انگلیسی در پایان با اشاره به واکنش مشابه سخنگوی نُجَباء در قبال مواضع نماینده سازمان ملل در عراق، مدعی شد: نُجَباء در شبکه‌های اجتماعی کمپینی تبلیغاتی سازمان‌دهی کرده است تا چهره‌های مخالف خود از جمله دیپلمات‌های غربی را آماج حملات تهدیدآمیز قرار دهد.

 

106

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top