|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 991029
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۰
علوی گرگانی؛
برخی مردم متوجه نیستند که همه امور وابسته به ولایت است
متاسفانه برای برخی از مردم هنوز مفهوم ولایت مشخص نشده و متوجه نیستند که همه امور وابسته به ولایت است و اگر کسی ولایت نداشته باشد سایر عبادات او نیز مقبول واقع نخواهد شد.
علوی گرگانی برخی مردم متوجه نیستند که همه امور وابسته به ولایت است
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز؛ آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید با تاکید بر ضرورت اهمیت مقوله ولایت و شناساندن آن به جامعه گفت: متاسفانه برای برخی از مردم هنوز مفهوم ولایت مشخص نشده و متوجه نیستند که همه امور وابسته به ولایت است و اگر کسی ولایت نداشته باشد سایر عبادات او نیز مقبول واقع نخواهد شد.

وی در دیدار مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: بر اساس آیه ۶۷ سوره مائده همه باید به ولایت ملتزم باشیم.
وی بابیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید مروج امر ولایت باشد افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید با قدرت و قوت در راه ترویج ولایت قدم بردارد.

این مرجع تقلید خاطرنشان‌ کرد: متاسفانه برای برخی از مردم هنوز مفهوم ولایت مشخص نشده و متوجه نیستند که همه امور وابسته به ولایت است و اگر کسی ولایت نداشته باشد سایر عبادات او نیز مقبول واقع نخواهد شد.

آیت‌الله علوی گرگانی در توصیه‌ای به مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: حرکت شما که حرکت مقاومت است بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است و نباید بگذارید که این حرکت شما به مرور زمان کهنه شود بلکه باید سال‌به‌سال با قوت و قدرت بیشتر به سمت هدف‌های والای نظام اسلامی حرکت کنید.

 

ایلنا

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top