|
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ الجمعة ٧ صفر ١٤٤٢ Friday, September 25, 2020
کد خبر: 991555
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۳:۱۴
پول خرید ستاره پرسپولیسی را فقط در انگلیس دارند؟
نشریه پرتغالی ابولا در گزارشی مدعی شد یک باشگاه لیگ برتری برای بررسی شرایط انتقال احتمالی از مهدی طارمی وارد عمل شده است.
مهدی طارمی پول خرید ستاره پرسپولیسی را فقط در انگلیس دارند؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

   به گزارش جام نیوز، به نظر می رسد با توجه به عملکرد فوق العاده مهدی طارمی در لیگ پرتغال و گلزنی ای پیاپی او در ترکیب ریوآوه، جدایی این بازیکن از این باشگاه قطعی باشد و در هفته های اخیر گمانه زنی های فراوانی در مورد مقصد احتمالی مهدی طارمی منتشر شده است. امروز نشریه پرتغالی ابولا در گزارشی مدعی شد یک باشگاه لیگ برتری برای بررسی شرایط انتقال احتمالی از مهدی طارمی وارد عمل شده و نام مهاجم ایرانی باشگاه ریوآوه در لیست خرید سه نفره این باشگاه برای تقویت خط حمله قرار گرفته است.

 

اخباری در مورد برچسب ده میلیون یورویی برای فروش مهدی طارمی منتشر شده و به نظر می رسد تیم هایی از پرتغال مانند پورتو و براگا نیز از تلاش برای جذب این بازیکن هنوز دست نکشیده اند. سرجیو کونسسائو و پینتو داکاستا پیش از این با آنتونیو سیلوا کامپوس، مدیر ریو آوه برای انتقال مهدی طارمی به پورتو وارد مذاکره شده اند. همچنین نشریه ابولا در ادامه مدعی شد آنتونیو سالوادور، مدیر براگا نیز همین روند را طی کرده و مذاکرات این باشگاه نیز برای خرید مهدی طارمی آغاز شده است. البته پورتو برای جذب بازیکن جدید نیاز به فروش بازیکن دارد و در این میان مدیران ریو آوه نیز تلاش می کنند مهدی طارمی را با بهترین قیمت ممکن به فروش برسانند.

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top