|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
کد خبر: 991800
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۶
نماینده مجلس؛
دولت در حال سوءاستفاده از تعامل مجلس است
بعد از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تعامل مجلس با دولت شاهدیم که قوه مجریه در امورات مهم، مجلس را به حساب نیاورده و مشورت نمی‌کند...
محمد سبزی دولت در حال سوءاستفاده از تعامل مجلس است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوزٰ حجت‌الاسلام محمد سبزی نماینده ساوه در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: متأسفانه برخی‌ها از بیرون مجلس به دنبال مدیریت نمایندگان هستند و این افراد می‌کوشند با فشار به نمایندگان و تحمیل نظرات و اراده‌شان در تصمیم‌گیری و اتخاذ اقدامات انحراف ایجاد کنند در حالی که نمایندگان در مجلس با جمع زیادی از نخبگان و متخصصان و مشاوران مشورت کرده و برای هر اقدامی سعی می‌کنند نظرات مختلف را جویا شوند.

وی با اشاره به اینکه دولت در حال سوءاستفاده از تعامل مجلس است، افزود: بعد از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تعامل مجلس با دولت متأسفانه شاهد آن هستیم که قوه مجریه در امورات مهم، قوه مقننه را به حساب نیاورده و با آن مشورت نمی‌کند؛ آنها تلاش دارند که سؤال، استیضاح و اقدامات نظارتی مجلس در مورد دولت را به بوته فراموشی سپرده و در تصمیم‌گیری‌های مجلس انحراف ایجاد کنند.

سبزی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی مسؤولین دولتی و وزرا در کمیسیون‌های تخصصی به نمایندگان برای پیگیری موضوع و مشکل کلمه «چشم» را می‌گویند اما عملاً کاری انجام نمی‌دهند.

وی با اشاره به سفر استانی برخی وزرا خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی مسؤولین دولتی و وزرا در سفرهای استانی و شهرستانی بیش از 20 خودروی شاسی بلند و چند میلیاردی آنها را همراهی می‌کند که اکثرا این خودروها متعلق به مدیران کل استانی است که بازخورد بسیاری بدی بین مستضعفان دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در وضعیت معیشتی و اقتصادی ضعیف فعلی این حجم از خودروی خارجی چند میلیاردی که دولتمردان را در این سفرها همراهی می‌‌کند بازخورد بسیار بدی برای انقلابی که متعلق به پابرهنگان است دارد.

 

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top