|
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ الجمعة ٦ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Friday, October 23, 2020
کد خبر: 995521
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳
این پرسپولیس تیم یحیی است یا رسول پناه؟
ظاهرا بسیاری از بازیکنان مدنظر یحیی گل محمدی جذب پرسپولیس نشده‌اند.
یحیی گل محمدی این پرسپولیس تیم یحیی است یا رسول پناه؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش جام نیوز، با آغاز فصل نقل و انتقالات، باشگاه پرسپولیس حضور فعالی در این بازار داشت و تعداد قابل توجهی از بازیکنان را به خدمت گرفت. نکته عجیب اما در این میان، این است که بعضی از این بازیکنان ظاهرا در ابتدای امر مورد توجه یحیی گل محمدی نبوده اند و او خواهان ماندن یا خریدن بازیکنانی بوده که امروز در پرسپولیس حضور ندارند!

 

به عنوان مثال مهدی ترابی و علی علیپور بازیکنانی بودند که یحیی به حضور آن ها در تیم فصل بعدی تاکید داشت اما در نهایت این دو بازیکن از پرسپولیس جدا شدند و به تیم های خارجی پیوستند. همچنین گل محمدی خواهان حضور بازیکنانی نظیر اسماعیلی فر، مغانلو و رضا اسدی در پرسپولیس بود که هیچ کدام در نهایت سر از پرسپولیس درنیاوردند. از لیست اولیه یحیی تا این لحظه بازیکنانی مثل حامد لک، سعید آقایی و عیسی آل کثیر جذب شده اند. همچنین شهاب زاهدی هم دیگر بازیکن مدنظر یحیی گل محمدی بوده که مدیران پرسپولیسی نتوانستند درنهایت او را به پرسپولیس بیاورند.

 

این در حالی است که ظاهرا خریدهای جدید پرسپولیس هم با وساطت و خواست یحیی گل محمدی با پرسپولیس قرارداد بسته اند و در شرایطی که مدیریت باشگاه قول داده بود تا به زودی به خریدهای جدید درصدی از قراردادشان را پرداخت می کند اما تا این لحظه فقط به تعدادی از بازیکنان جدید درصدی را پرداخت کرده اند. این مسئله باعث بروز دلخوری و ناراحتی در بین بازیکنان پرسپولیس شده و اگر مدیریت باشگاه این مسئله را حل نکند، قطعا سرخ پوشان با آسیبی جدی در فصل جدید مواجه خواهند شد.

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top