|
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, November 25, 2020
کد خبر: 996306
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۳
بادامچیان؛
بحرین و امارات به گوسفندان آمریکا در منطقه تبدیل شده‌اند
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به توافق بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی گفت: بحرین و امارات نوکران آمریکا هستند و به نوعی به گوسفندان آمریکا در منطقه تبدیل شده‌اند.
بادامچیان  بحرین و امارات به گوسفندان آمریکا در منطقه تبدیل شده‌اند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در دیدار محمدحسن جعفری دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان با اشاره به آبادانی افغانستان اظهار داشت: افغانستان باید توسط افغانستانی‌ها آباد شود، اینکه کشور دومی افغانستان را آباد کند این که کار خوبی نیست.

وی ادامه داد: به نظربنده در توده مردم عادی این کشور از درگیری‌های داخلی در افغانستان خسته شده اند، در انتخابات این کشور شاهد هستیم که مردم شرکت بسیاری کم رنگی دارند؛ به آرای آقایان اشرف غنی و عبدالله عبدالله توجه کنید این تعداد رای برای یک نماینده مجلس ایران نیست.
 
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: یک تشکل سیاسی مذهبی در مسیر بنیان و خواست یک جامعه حرکت می‌کند، اگر افغانستان نیز در این مسیر قدم بردارد و حرکت کند برنده است.

بادامچیان افزود: اگر حزب رفاه ملی بتواند منادی خواست مردم این کشور باشد قطعا هم این حزب پیروز است و هم مردم به اعتماد خواهند کرد.

وی تاکید کرد: امروز آمریکا دچار بحران همه جانبه شده است و این دست و پایی هم که در افغانستان می‌زند حکایت از آن دارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به توافق بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: بحرین و امارات نوکران آمریکا هستند و به نوعی به گوسفندان آمریکا در منطقه تبدیل شده‌اند.

بادامچیان تصریح کرد: به تبعیت از امام (ره) به شما میگویم که ریشه حرکت آمریکایی و دارو دسته آن‌ها در افغانستان از خاک بیرون زده است.

وی ادامه داد: اگر دولت آقایان غنی و عبدالله قدرت داشتند زندانیان آمریکایی را آزاد نمی‌کردند، اگر پشتوانه مردم را به همراه داشتند و این رای کم را نداشتند هرگز با آمریکا سازش نمی‌کردند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکا در افغانستان دچار بحران همه جانبه شده است، گفت: شما شاهد دعوای ترامپ و بایدن هستید، این گونه به نظر میرسد که در خانه چند کودک در حال جدل با یکدیگر هستند.

بادامچیان در پایان سخنانش خطاب به دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان، گفت: حزب شما در افغانستان باید حرف از استقلال مردم بزند و موضوع آمریکا هراسی را ترویج کند.

*ایران برای جهان اسلام یک غنیمت به شمار می‌آید

در ادامه این دیدار دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان به نقش آمریکا در افغانستان اشاره کرد و گفت: متاسفانه آمریکایی نقش اصلی را افعانستان ایفا میکردند که خوشبختانه با مقاومت دولت و احزاب افغانستان امور این کشور به دست خودشان افتاده است.

وی به برنامه‌های حزب رفاه ملی افغانستان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه حزب ما برنامه‌های مدون و قوی برای آبادانی افغانستان دارد.

دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان خطاب به دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شما عمر خود را در راه مبارزه برای حق گذراندید، بنده شما را به عنوان نماد عینی مبارزه و تبلور ایثار و فداکاری نه تنها برای ایران بلکه برای اسلامی تصور می‌کنم.

جعفری با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران برای جهان اسلام یک غنیمت به شمار می‌آید، گفت: سپهبد سلیمانی که به شهادت رسید در افغانستان از بردن نام شهید سلیمانی هم هراس داشتند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری عنایت خاصی به افغانستان دارند که بنده ممنون ایشان هستم.

دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان ابراز امیدواری کرد حزب موتلفه اسلامی و حزب رفاه ملی افغانستان که در خط مقدم مبارزه با استکبار و صهیونیسم است تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

جعفری با بیان اینکه مردم افغانستان نسبت به آمریکایی‌ها انزجار دارند، گفت: مردم افغانستان معتقد هستند که آمریکایی‌ها باید کشورشان را ترک کنند.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها به هیچ تعهدی در افغانستان پایبند نبودند، آن‌ها نه توانستند تروریسم را مهار کردند، نه کاهش موادمخدر را کاهش دادند.

 

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top