|
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ الجمعة ٦ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Friday, October 23, 2020
کد خبر: 996359
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۰
پژوهشگر مسايل بین‌الملل از سوئد:
آمریکا در سیاست فشار حداکثری به ایران منزوی است
"بایدن هم گفته است که نمی‌خواهد نسبت به ایران نرمش نشان دهد، فقط می‌خواهدهوشمندانه‌تر عمل کند. اگر بایدن هم سر کار بیاید، این طور نیست که ما یکشبه به دوران توافق هسته‌ای برگردیم."
میثم بهروش آمریکا در سیاست فشار حداکثری به ایران منزوی است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، میثم بهروش، پژوهشگر مسايل بین الملل از سوئد در گفتگو با دویچه وله، درباره سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران گفت: «آمریکا در سیاست فشار حداکثری به ایران و بازگرداندن تحریم‌ها منزوی است. بازگشت تحریم‌های ایران چه در حوزه تسلیحاتی و چه حوزه‌های دیگر، تنها از نظر آمریکا معتبر و جاری است نه از نظر جامعه بین الملل. اگر فردا رئیس جمهور آمریکا تغییر کند، این تحریم‌ها دیگر از موضوعیت می‌افتند و اگر مثلا در انتخابات آمریکا جو بایدن (رقیب ترامپ) سر کار بیاید، ممکن است دستور جدیدی صادر کند یا به برجام برگردد و این اهمیت ماندن ایران در برجام را نشان می‌دهد.»

 

بهروش که به عنوان خبرنگار و تحلیلگر در رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب فعالیت می‌کند، درباره جو بایدن گفت: « بایدن هم گفته است که نمی‌خواهد نسبت به ایران نرمش نشان دهد، فقط می‌خواهدهوشمندانه‌تر عمل کند. اگر بایدن هم سر کار بیاید، این طور نیست که ما یکشبه به دوران توافق هسته‌ای برگردیم.»

 

106

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top