|
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ الأحد ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٢ Sunday, January 24, 2021
کد خبر: 997217
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۷/۵ - ۲۲:۰۸
چرا دختر صدام به عربستان تبریک گفت؟
عربستان پایگاه های نظامی و خاک و حریم هوایی و آبی خود را به طور کامل در اختیار نیروهای آمریکایی قرار داد تا نظام پدرش را سرنگون کنند.
چرا دختر صدام به عربستان تبریک گفت؟ چرا دختر صدام به عربستان تبریک گفت؟
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، رغد دختر صدام  دیکتاتور بعثی 90 امین سالروز ملی عربستان را به این کشور و مردمش تبریک گفت.

ما در این چند سطر به علل تبریک و تهنئت دختر دیکتاتور بعثی به عربستان نخواهیم پرداخت، یافتن علل این اقدام را به خود عراقی ها واگذار می کنیم؛ اما قبل از آنکه آنها بر علل و اسباب تبریک و تهنئت دختر صدام انگشت بگذارند، ما می خواهیم به برخی نکات و ملاحظات اشاره کنیم.

دختر دیکتاتور بعثی به خوبی می داند که:

ـ عربستان به طور کامل در اقدامات آمریکایی ها برای تضعیف حکومت پدرش برای بیش از دو دهه دست داشته است.

ـ عربستان نقش اصلی در سرنگونی حکومت پدر جنایتکارش در عراق داشته است.

ـ عربستان هزینه طرح ها و برنامه های امریکایی ها برای سرنگونی نظام پدرش را تامین کرد.

ـ عربستان پایگاه های نظامی و خاک و حریم هوایی و آبی خود را به طور کامل در اختیار نیروهای آمریکایی قرار داد تا نظام پدرش را سرنگون کنند.

ـ عربستان به نحوی در کشتن پدرش و برادرانش و عموها و دایی هایش و خویشاوندانش در منطقه العوجه دست داشته است.

ـ پدرش اذعان کرد که جنگ علیه ایران دامی بود که امریکا و عربستان، او را در آن گرفتار کردند.

ـ عربستان مادر قانونی داعش و دیگر گروههای تکفیری که عراق را غرق در خون کردند.

ـ عربستان بیش از "اسراییل" به دنبال تجزیه عراق است.

فرزندان و نوادگان دیکتاتور بعثی و نیز اعضای حزب بعث و افراد استخبارات و گارد ریاست جمهوری صدام و گارد ویژه او و دیگر باندهای صدامی نیز این اطلاعات را به خوبی می دانند. اما هیچ گاه نقش عربستان در سرنگونی صدام را محکوم نکردند. بلکه از سال 2003 تاکنون همواره عربستان و پادشاهان و شاهزاده های آن را مدح و ستایش کردند و از آنها درخواست کمک می کردند و از آنها می خواهند تا در عراق حضور داشته باشند.

نه تنها فرماندهان رژیم بعث بلکه هواداران آنها نیز در این مدح و ستایش ها و درخواست کمک از پادشاه عربستان برای کمک به عراق، شریک هستند؛ هیچ کدام از آنها را نمی بینیم که در علن و یا در خفا از عربستان انتقادی کنند بلکه "عزت الدوری" جنایتکار خونریز عراق از تمام هواداران خواست تا زیر پرچم عربستان و داعش درآیند، او حمله داعش را عظیم تر از فتوحات اسلامی دانست!!

هیچ یک از منافع عربستان و نهادهای آن در عراق در معرض خطر قرار نگرفت، سفارت خانه اش و کنسولگری اش و یا پرچم آن و عکس های پادشاهان و شاهزادگانش آتش نگرفتند، و شعارهایی برای خروج آن از عراق مطرح نشد؛ به رغم آنکه تاکنون 5000 سعودی خود را در عراق منفجر کردند. بلکه نهادهای سعودی همواره تحت حمایت باندهای بعثی صدامی داعشی بودند که اخیرا باندهای وابسته به سفارت آمریکا نیز به آنها ملحق شدند. این در حالی است که عربستان در عراق دست به اقدامات بی شماری علیه عراق و خانواده دیکتاتور بعثی زد، پس این تبریک و تهنئت برای چیست؟ چرا رغد به کسانی که در قتل پدر و برادرانش و عموهایش و در سرنگونی نظام بعثی صدامی دست داشته اند، تبریک می گوید؟ چرا از 17 سال پیش تاکنون تا بحال نشنیده ایم که بعثی ها و هوادارانشان شعار "عربستان برو بیرون" سر داده اند؟ این سوالها را از کسانی می پرسیم که این شعار را سردادند اما نه علیه عربستان. امیدواریم که بتوانیم پاسخی قانع کننده دریافت کنیم.

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

سگ زرد برادر شغال

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top