|
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٠ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Tuesday, October 27, 2020
کد خبر: 997443
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۷/۷ - ۱۶:۵۲
خصوصی سازی؛
استقلال و پرسپولیس به آخرین مرحله رسیدند
واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی و ورود این دو باشگاه به بازار سرمایه در مرحله نهایی قرار دارد و به زودی هر باشگاه پرطرفدار از تملک دولت خارج و تحت تملک مردم قرار می گیرند.
استقلال پرسپولیس  استقلال و پرسپولیس به آخرین مرحله رسیدند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز؛ عرضه سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مراحل پایانی خود را سپری می کنند و طرفدران این دو باشگاه می توانند خود را آماده کنند تا صاحب باشگاه های مورد علاقه شان شوند. جلسات روزانه خصوصی سازی این دو باشگاه در حال انجام است و تقریبا همه موانع موجود برای ورود این دو باشگاه به بازار سرمایه انجام شده و پیش بینی می شود در آبان ماه سهام استقلال و پرسپولیس در فرابورس عرضه شود.

 

پس از تملک دو ورزشگاه شهید مرغوبکار و ناصر حجازی توسط استقلال و شهید درفشی فر وشهدای گمنام توسط پرسپولیس، حالا این دو باشگاه صاحب سرمایه مناسبی شده اند، وقتی به این دو باشگاه، ارزش برندهایشان هم اضافه شود، هر دو با قیمتی مناسب در بورس عرضه خواهد شد.

 

تنها یک مرحله از روند واگذاری باقی مانده که آن هم به سرعت در حال انجام است. استقلال و پرسپولیس باید صورتحساب هایشان را ارائه دهند تا حسابرسی سال آخر هم انجام شود، نکته مهم این است که برای اولین بار حسابرسی قانونی 10 سال اخیر این دو باشگاه انجام شده و تنها حسابرسی سال اخر مانده که حالا با فرارسیدن سال مالی پرسپولیس و استقلال انجام می شود و سپس با تشکیل مجمع این دو باشگاه در اختیار بازار سرمایه برای عرضه قرار می گیرند. 

 

منبع؛ برنا

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top