|
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٠ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Tuesday, October 27, 2020
کد خبر: 997465
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۷/۷ - ۱۸:۲۶
آیا دانشگر و زکی‌پور در حد استقلال هستند؟!
 محمد دانشگر مدافع استقلال در دیدار با پاختاکور به عنوان مدافع راست به میدان رفت.
محمد دانشگر آیا دانشگر و زکی‌پور در حد استقلال هستند؟!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

  به گزارش جام نیوز، محمد دانشگر مدافع استقلال در دیدار با پاختاکور به عنوان مدافع راست به میدان رفت. در آن سوی خط دفاعی هم میلاد زکی پور قرار گرفته بود. این دو بازیکن، به ادعای کارشناسان جزو ضعیف ترین بازیکنان استقلال در شب بازی با پاختاکور بودند. این اما مسئله نیست. به هر حال اتفاق می افتد بازیکنی در دیداری بد بازی می کند و در دیداری خوب. بنابراین بازی ضعیف دانشگر و زکی پور عجیب نبوده است. بماند که هر دو از نظر بدنی کم آورده بودند، به ویژه دانشگر که در 20 دقیقه آخر بازی بیشتر قدم می زد.

 

اینجا بحث درباره مسایل اخلاقی و رفتاری دو بازیکن است. میلاد زکی پور بسیار شانس آورد که از سوی داور بازی اخراج نشد. او یک بار با آرنج و به عمد به سینه بازیکن حریف کوبید که حداقل می توانست برایش یک کارت زرد به همراه داشته باشد. البته بعضی کارشناسان این صحنه ها را صحنه اخراج هم می نامند. او خوش شانس بود که داور به سادگی از کنار آن صحنه گذشت وگرنه ممکن بود حالا مقصر اصلی شکست استقلال باشد. درباره دانشگر هم سوژه زیاد بود. او حرکات عجیب و غریب کم انجام نمی داد. روی صحنه گل اول پاختاکور درست دقایقی بعد از آن که پیمان یوسفی این بازیکن را مدافعی فوق العاده خوانده بود، اجازه داد توپ به راحتی از مقابلش عبور کند و به بازیکن حریف برسد تا زمینه ساز گل شود. دانشگر مدام تلاش می کرد با بازیکن حریف درگیر شود و خلاصه سوژه ای برای دعوا پیدا کند. اواخر بازی که استقلال به ثانیه ثانیه زمان نیاز داشت اعتراض عجیب و غریب و تند او به کمک داور بازی می توانست برایش حداقل یک کارت زرد به همراه داشته باشد ولی داور بازی از کنار این بداخلاقی دانشگر هم گذشت. او به دلیل اینکه روی اعصاب خود کنترل نداشت می توانست کارت بگیرد و به خاطر کارت قبلی‌اش از زمین اخراج شود.

 

این بازیکن در طول فصل جاری حاشیه های زیادی چه در داخل و چه در بیرون از زمین داشته. میلاد زکی پور هم هیچگاه در استقلال به اندازه ای که باید خوب بازی نکرده است. آیا زمان تغییرات در لیست استقلال فرا نرسیده است؟ آیا تیمی که روزی روزگاری بازیکنانی بزرگ در اختیار داشت، نباید تغییری در نگرش خود ایجاد کند و حداقل به جای بازی دادن به بازیکنانی که عایدی برای استقلال ندارند، به جوان‌هایش فرصت دهد؟

خبرآنلاین 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

اگر دلال‌ها بگذارند. واقعا در حد استقلال نیستند

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top