|
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ الجمعة ١٣ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Friday, October 30, 2020
کد خبر: 997876
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۰
شواهدی تازه از افراط‌گرایی و گرایش‌های ضد اسلامی در میان نیروهای امنیتی آلمان
شواهدی از گرایش راست افراطی در میان نیروهای امنیتی آلمان، در اختیار اداره حفاظت از قانون اساسی (ارگان امنیتی) قرار گرفته است.
پلیس آلمان شواهدی تازه از افراط‌گرایی و گرایش‌های ضد اسلامی در میان نیروهای امنیتی آلمان
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز،  روزنامه آلمانی "راینیشه پست" از رواج افراط‌گرایی و گرایش‌های ضد اسلامی در میان نیروهای امنیتی آلمان خبر داد.

 

به نوشته این روزنامه، سه نفر از نیروهای امنیتی ایالت نوردراین وستفالن در شبکه‌های اجتماعی اظهارات و ویدیوهایی در ضدیت با اسلام و مسلمانان مقیم آلمان منتشر کرده‌اند. 

 

بنا به این گزارش، یک متهم چهارم نیز شناسایی شده که از همکاران وزارت کشور در دوسلدورف است.

 

اینها مواردی تازه از گرایش به باورهای راست افراطی در پلیس آلمان است؛ دو هفته پیش ۳۰ پلیس ایالت نوردراین وستفالن به پخش تبلیغات ضدخارجی متهم شده بودند.

 

شبکه اول تلویزیون آلمان (ARD) در گزارشی افشاگرانه می‌گوید که در سازمان پلیس برلین بیش از ۲۵ مأمور پیام‌هایی با گرایش راست افراطی منتشر کرده‌اند.

 

آندرآس گایزل، سناتور امور داخلی در برلین گفته است چنانچه این امر واقعیت داشته باشد، به کلی با ساختارهای مدرن و آزادمنشانه پلیس آلمان در تضاد است.

 

مأموران مظنون در پیام‌هایی که چت کرده‌اند، اظهاراتی اهانت‌آمیز درباره مسلمانان و پناهجویان بیان نموده و نئونازی‌ها را "متحد احتمالی" تظاهرکنندگان چپ‌گرا خوانده‌اند.

 

بنا به این گزارش در کانالی که زیر نظارت قرار گرفته، بیش از ۲۵ نفر عضو هستند که دست کم ۷ نفر از آنها آشکارا اظهارات نژادپرستانه بیان کرده و دیگران نیز آنها را تأیید (لایک) نموده‌اند.

 

106

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top