|
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٦ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, December 2, 2020
کد خبر: 999187
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۲
اصلاح آیین نامه ثبت اطلاعات پرداخت حقوق کارمندان دولت
آیین‌نامه اجرایی بند (الف) تبصره (۲۱) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور با موضوع ثبت اطلاعات و پرداخت‌های کارکنان در سامانه کارمند ایران و حقوق و مزایا اصلاح شد.
  حقوق  کارمندان  دولت اصلاح  آیین نامه  ثبت  اطلاعات  پرداخت  حقوق  کارمندان  دولت
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  هیئت وزیران در جلسه 16/7/1399 به پیشنهاد شماره 76111/43764 مورخ 6/7/1399 معاونت حقوقی رییس‌جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد؛

 

در مواد (4) و (5) آیین‌نامه اجرایی بند (الف) تبصره (21) ماده واحده قانون بودجه سال 1399 کل کشور، موضوع تصویب‌نامه شماره 62446/ت57823هـ مورخ 4/6/1399، عبارت "با رعایت ترتیبات مقرر در ماده (30) قانون برنامه و بودجه کشور -مصوب 1351-" بعد از عبارت "سازمان برنامه و بودجه کشور" اضافه می‌شود.

 

‌ماده 30 - کلیه اعتبارات جاری و عمرانی که در بودجه عمومی دولت به تصویب می‌رسد، بر اساس گزارشهای اجرایی بودجه و پیشرفت عملیات در‌دوره‌های معین شده توسط کمیته‌ای مرکب از نمایندگان وزارت دارایی و سازمان تخصیص داده می‌شود. نحوه تخصیص اعتبارات فوق‌الذکر و دوره‌های‌آن به موجب آیین نامه‌ای خواهد بود که بنا به پیشنهاد وزارت دارایی و سازمان به تصویب هیأت وزیران می‌رسد.

 

بر اساس ماده 6 ایین نامه مذکور دستگاه­های اجرایی مکلفند براساس ساز و کارهایی که توسط سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام خواهد شد، بسترهای موردنیاز فنی و ارتباطی تبادل برخط اطلاعات سامانه (سیستم­)های کارمندی (پرسنلی) خود بر سامانه کارمند ایران را به‌گونه­ای آماده نمایند که فرایند ثبت و بروزرسانی اطلاعات موضوع ماده (2) این آیین‌نامه به صورت برخط انجام شود.

 

گفتنی است، سازمان‌های اداری و استخدامی کشور و برنامه و بودجه کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی موظفند اقدامات لازم را برای تبادل اطلاعات بین سامانه کارمند ایران و سامانه‌­های جامع بودجه و خزانه‌­داری الکترونیکی با روش تبادل اطلاعات الکترونیک (وب سرویس) بعمل آورند.

 

تسنیم

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top