|
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٧ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, December 3, 2020
کد خبر: 999947
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۸/۱ - ۱۱:۳۱
تایم اسرائیل هشدار رهبر انقلاب را دریافت کرد
رهبر جمهوری اسلامی به ایده عادی‌سازی روابط ملت‌های مسلمان با اسرائیل، حمله کرد و به دیگر حکومت هایی که قصد چنین اقدامی را دارند هشدار داده و این اقدام را یک حقارت خوانده است.
رهبر در تایم تایم اسرائیل هشدار رهبر انقلاب را دریافت کرد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام‌نیوز: تایم اسرائیل با بازتاب توئیت اخیر رهبر معظم انقلاب نوشت: [آیت‌الله] خامنه‌ای رهبر ایران گفته است: ملت های مسلمان "تحقیر" سازش با اسرائیل را نمی‌پذیرند.

 

به نوشته این روزنانه، رهبر جمهوری اسلامی به ایده عادی‌سازی روابط ملت‌های مسلمان با اسرائیل، حمله کرد و به دیگر حکومت هایی که قصد چنین اقدامی را دارند هشدار داده و این اقدام را یک حقارت خوانده است.

 

اکانت رهبر ایران در توییتر روز سه شنبه به نقل از او نوشت: "ملت های مسلمان حقارت مصالحه با رژیم صهیونیستی را نخواهند پذیرفت. اگر آمریکا تصور کرده که مشکلات منطقه را می‌تواند اینطور حل کند، اشتباه کرده استوضعیت هر رژیمی که با رژیم غاصب صهیونیستی مذاکره کند، در برابر ملتش متزلزل خواهد شد."

 

رهبر ایران همواره عادی سازی روابط با اسرائیل را تقبیح کرده و اقدام امارات مبنی بر عادی سازی روابط با اسرائیل را خیانتی خوانده که دامن این حکومت را لکه دار کرده است، این خیانت دیری نپاید.

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top